ZEN MEDICAL SPA

Strzelnicza 18/3, 35-103 Rzeszów

Chodź, ucieknijmy razem od natłoku spraw i obowiązków. Nie oglądajmy się za siebie i pozwólmy sobie poczuć czystą radość wypływającą z doświadczenia zupełnego relaksu. Wejdź z nami do świata ZEN MEDICAL SPA, daj sobie czas na odcięcie się od bodźców zewnętrznych i ukojenie wszystkich zmysłów. Oferujemy Ci niebywale przyjemne przeżycia dzięki idealnie dobranym i perfekcyjnie przeprowadzonym zabiegom pielęgnacyjnym. Nasz wykwalifikowany zespół czeka właśnie na Ciebie, by przygotować prawdziwą ucztę dla Twoich zmysłów. Staramy się być blisko Ciebie zawsze, kiedy nas potrzebujesz, jednocześnie pozostawiając Ci możliwość spokojnego zanurzenia się w relaksie. Polecamy ekskluzywne zabiegi na ciało, masaże relaksacyjne oraz rytuały pielęgnacyjne dopasowane do Twojego wieku i kondycji Twojej skóry. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kuracje zatrzymujące czas, włączyliśmy też do oferty najlepsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo i higienę zabiegów, całkowitą dyskrecję i specjalistyczną pomoc przed, w trakcie i po zabiegu. ZEN MEDICAL SPA to komfortowe wnętrza, niespieszna atmosfera i miłe towarzystwo. Zapowiada się wspaniale. Czujesz tę przyjemną nutkę ekscytacji? To czym prędzej zarezerwuj wizytę w salonie, wybierając poniżej dogodny dla siebie termin i przybywaj do nas na ul. Strzelniczą 18/3 w Rzeszowie.

Kosmetologia upiększająca

Medycyna estetyczna

4.9
21 opinii

Opinie

 • AD
  2.0
  Pedicure hybrydowy

  Niestety muszę nisko ocenić efekt końcowy. Paznokcie zostały pomalowane nierówno, pilnikowanie na paru palcach aż do krwi, skórki niedokładnie odsłonięte i pomalowane lakierem. Został naliczony drobny rabat, ale niestety nie skorzystam ponownie z usług tego salonu.

 • BO
  5.0
  Przedłużanie PAKIET Rzęsy 2-3D + Brow Henna HD

  Zadowolona :)

 • MA
  5.0
  Uzupełnianie żelowe

  Pani Kasia mistrzostwo świata :)

 • GA
  5.0
  Konsultacja + wybrany zabieg

  Była bardzo pouczająco oraz profesjonalnie. Bardzo polecam. Pani Karolina to osoba w odpowiednim miejscu na odpowiednim stanowisku. Konkretna a że swojej wiedzy robi duży pożytek.

 • PA
  5.0
  Uzupełnianie żelowe, Henna HD uzupełnienie

  Jak zawsze, jestem zachwycona :)

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.