Zelen - Opinie

Fabryczna 42, Poznań
5.0
3 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Jeden z najlepszych gabinetów w jakim byłam. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Z racji na odpowienio dobrane zabiegi Pani Ola bardzo mi pomogła w zniknieciu moich dolegliwości a borykalam się z problemami na twarzy kilka lat... dowiedziałam się jak mam pielęgnować swoją twarz. Serdecznie polecam wszystkim gabinet kosmetologii Zelen !!!

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wspaniały kosmetolog! Oprócz tego, że atmosfera w salonie jest bardzo ciepła, to właścicielka - Ola ma ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii, podczas zabiegów zwraca uwagę na ewentualne problemy zdrowotne i doradza w jaki sposób je rozwiązać, nadto dysponuje bardzo dobrym sprzętem do zabiegów, dzieki czemu nie można wyjść z jej salonu niezadowolonym. Do salonu trafiłam przed swoim ślubem i muszę przyznać, że moja skora, dlonie i stopy zostały idealnie przygotowane na ten wielki dzień. Z pewnością będę w dalszym ciagu korzystac z usług salonu, polecam!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam zabiegi wykonane na twarz najwyższa jakość, pedicure idealny! Zawsze dobiera zabiegi odpowiednio do skóry. Jeżeli chodzi o pedicure - naprawdę wie na ten temat dużo, usuwa odciski, wyleczyła mojego wrastajacego paznokcia. Polecam