Zalotka Studio Urody

Granitowa 3, 43-600 Jaworzno

Stylizacja rzęs 4-5D

 • Pełna aplikacja 180 min
  180 zł
  Rezerwuj
 • Uzupełnienie małe (do 3 tygodni) 150 min
  130 zł
  Rezerwuj
 • Uzupełnienie duże (do 4 tygodni) 150 min
  150 zł
  Rezerwuj

 

Stylizacja rzęs jest to zabieg polegający na przyklejaniu do każdej naturalnej rzęsy jednej lub kilku rzęs sztucznych. Stylizacja dobierana jest indywidualnie do typu urody, stanu rzęs naturalnych i oczekiwań klienta. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet które nie mają czasu bądź nie lubią się codziennie malować, a chcą mieć zawsze podkreślone oczy i wyglądać świetnie! Rzęsy należy uzupełniać co 3-4 tygodnie, lub ściągnąć specjalnym preparatem u profesjonalisty.


Przeciwwskazania do wykonania stylizacji rzęs:
-Brak naturalnych rzęs
-Choroby oczu – Zapalenie spojówek, Zespół suchego oka, Zaćma, Jaskra
-Infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka lub jego okolicy
-Łysienie ( w niektórych przypadkach)
-Chemioterapia (można wykonać zabieg miesiąc po zakończeniu leczenia – za zgodą lekarza)
-Opryszczka
-Trichotillomania – nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs
-Soczewki kontaktowe należy zdjąć przed zabiegiem!


WŁAŚCIWA PIELĘGNACJA W DOMU GWARANTUJE TRWAŁOŚĆ ZABIEGU!:
– Nie wolno moczyć rzęs przez 48h po wykonaniu zabiegu, należy unikać także pary, wilgoci i gorąca (sauna, basen, gorąca kąpiel, solarium)
– Przedłużanych rzęs nie malujemy maskarą! Tuszowanie i zmywanie ich powoduje uszkodzenia mechaniczne i osłabia wiązania kleju.
– Należy unikać w okolicach rzęs preparatów zawierających tłuszcze (np płynów dwufazowych, mleczek do demakijażu, olejku rycynowego, tłustych kosmetyków kolorowych takich jak kredka do oczu czy eyelinery). Tłuste substancje osłabiają wiązania kleju co skutkuje odklejaniem się rzęs sztucznych.
– Rzęsy należy myć codziennie jeśli malujemy oczy lub 2-3 razy w tygodniu jeśli nie używamy kosmetyków kolorowych. Do demakijażu należy używać płyny lub pianki bez tłustych substancji – płyny dla dzieci, płyny do higieny intymnej(nakładamy delikatnie pianę na rzęsy zgodnie z kierunkiem wzrostu rzęs, odczekujemy chwilkę aż makijaż się rozpuści i zmywamy bieżącą wodą, jeśli makijaż nie zmył się dokładnie to czynność należy powtórzyć), płyn micelarny (makijaż usuwamy delikatnie, materiałami bez włókien)
-Nie należy pocierać rzęs, nie wskazane jest również częste ich dotykanie i nadmierne czesanie.
– Rzęsy należy ściągać u kosmetyczki ( dla moich klientek – zdjęcie rzęs GRATIS), ponieważ ściąganie ich samemu jest ryzykowne dla kondycji rzęs naturalnych.


Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.