Zalotka Studio Urody

Granitowa 3, 43-600 Jaworzno

Marzena Musiał
Kosmetolog, Wizażystka, Stylistka rzęs.

Od zawsze moją największą pasją był makijaż i szeroko pojęta kosmetyka. Już w dzieciństwie postanowiłam iść tą drogą. Jestem osobą ambitną, precyzyjną i otwartą. Najwięcej radości sprawia mi kontakt z klientem i zadowolenie z efektów mojej pracy. W 2014 roku ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Po studiach czułam niedosyt wiedzy i umiejętności związanych z makijażem, dlatego rok później postanowiłam uzupełnić swoje braki w prestiżowej rocznej szkole wizażu – Agnieszka Broda School od Make up. Od 2012 roku systematycznie podnoszę kwalifikację na kursach i szkoleniach, ukończyłam między innymi szkolenie ze Stylizacji rzęs: metoda 1:1, metoda 2-3 D Volume, metoda 4-8 D - Russian Volume, metoda 6-12D - Max Volume, Lifting Rzęs, warsztaty Lifting rzęs z botoxem i Idealna Kępka,  a także szereg szkoleń z makijażu.

Zalotka Studio Urody powstało z myślą o kobietach chcących zadbać o siebie, które oczekują indywidualnego i fachowego podejścia. Oferuje usługi z zakresu makijażu, przedłużania rzęs i liftingu rzęs.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

Wszystkie usługi

5.0
44 opinie

Opinie

 • AG
  5.0
  Stylizacja rzęs 2-3D - Pełna aplikacja

  Spektakularny efekt i pełen profesjonalizm

 • MO
  5.0
  Stylizacja rzęs 2-3D - Uzupełnienie małe (do 3 tygodni)

  Pełen profesjonalizm👍

 • OL
  5.0
  Lifting rzęs + botox + laminowanie

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, jeżeli chodzi o sam zabieg polecam szczególnie dla osób z długimi i gęstymi naturalnymi rzęsami dla osób o słabych, żadkich i krótkich rzęsach efekt słaby praktycznie nie widoczny.

 • JU
  5.0
  Stylizacja rzęs 2-3D - Uzupełnienie duże (do 4 tygodni)

  Bardzo profesjonalnie podejście, skrupulatna i delikatna aplikacja rzęs. Super się trzymają! Pani Marzena zawsze wysłuchuje jakiego efektu oczekuje. Bardzo naturalny wygląd rzęs.

 • KA
  5.0
  Lifting rzęs + botox + laminowanie

  Polecam na 100%!

Zespół

Marzena
Marzena

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.