Przejdź do głównej zawartości

Żaklina Beauty Nails&Lashes

Januszkowice 21, 28-142 Tuczępy

Zapraszamy do miejsca, w którym poczujesz się… jak w raju!

Żaklina Beauty to salon, który powstał z prawdziwej pasji oraz determinacji wiodącej do osiągnięcia celu- tworzymy to miejsce z olbrzymim zaangażowaniem i miłością i wierzymy, że stworzona przez nas atmosfera udzieli się i Wam.

Podążamy za stale rozwijającymi się trendami świata piękna, szkoląc się, ucząc i nieustannie rozwijając, by dać Wam najlepsze jakościowo zabiegi, których efekty powalą Was na kolana!

W naszej ofercie znajdziecie m.in. zabiegi z zakresu stylizacji paznokci, stylizacji i laminacji rzęs, wizażu, makijażu permanentnego, pielęgnacji twarzy i ciała, modelowania i ujędrniania sylwetki, kosmetologii anti-aging, podologii.

Oferujemy konsultacje zabiegowe z wywiadem kosmetologicznym i diagnozą, podczas których rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości, zaproponujemy odpowiednie zabiegi i preparaty do pielęgnacji domowej.

W naszym salonie dbamy o jakość, bezpieczeństwo wykonywania zabiegów oraz ich efekty- w tym zakresie nie ma miejsca na kompromisy :)
Pracujemy na najwyższej jakości produktach renomowanych marek, pochodzących od certyfikowanych dystrybutorów z oryginalnych źródeł.

Przestrzegamy procedur zabiegowych, nasze maszyny są regularnie serwisowane, narzędzia wielokrotnego użytku są sterylizowane w autoklawie medycznym, a dla każdej klientki przygotowujemy dedykowany pakiet jednorazowych narzędzi (m.in. pilników, polerek, patyczków).

Cały personel został wyszkolony- możecie w każdej chwili zobaczyć nasze certyfikaty i dyplomy ukończonych szkoleń.