"zakład Fryzjerski Damsko-Męski"anna Żbikowska - Opinie

Ul. Inżynierska 10, 03-422 Warszawa
3.0
1 opinia

Opinie

 • GO
  3.0
  niezweryfikowany

  Mam naturalnie kręcone włosy, przy czym każdy układa się mu się chce ;) Chciałam aby Pani mnie uczesała na ślub (koleżanki). Przyszłam z wydrukowanym obrazkiem co by było jasne co chce mieć. Miało być to coś ala upięcie koka na czubku głowy przy czym z tyłu włosy miały być swobodnie puszczone.
  Pani zaczęła upinać bez jakiegokolwiek przygotowania włosów. Po prostu zaczęła wpinać wsuwki... Po zwróceniu uwagi, że chciałabym aby włosy miały mocny skręt Pani zaczęła we włosy wcierać nabłyszczać i na jego bazie skręcać loki... W między czasie naturalnie kręcone włosy rozczesała grubą okrągłą szczotką i z tego co wyszło próbowała spiąć koka...
  Po kolejnym zwróceniu uwagi żeby przestała i zamiast nabłyszczacza użyła pianki... zignorowała mnie i nadal go nakładała. Efekt był taki, że po 40 minutach na głowie miałam siano, a nie coś ci przypominałoby w jakiś sposób fryzurę z obrazka!
  Zatem Pani kolejny raz zaczęła upinać na nowo... wyszłam po ok godzinie z czymś co sobie potrafię sama na szybko zrobić. Na szczęście miałam pod ręką koleżankę, które uratowała sytuację, bo mi tylko chciało się płakać. Cena za to "coś" 50 zł... powinnam wyjść nie zostawiając grosza!!