Przejdź do głównej zawartości

Zakątek fryzur, stylu i koloru. Bernadetta Trzaskowska

Dolna 2a, 00-774 Warszawa

 Zakątek fryzur, stylu i koloru powstał z myślą o wydobyciu piękna kobiety, którego sama często nie widzi lub nie potrafi pokazać. Od 13 lat dokładamy starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.
Na podstawie rozmów z klientami uświadomiłyśmy sobie, że nie każdej z nas udaje się nadążyć za trendami w modzie, nie każda potrafi wykonać odpowiedni dla swojej urody makijaż, nie każda wie jak zadbać o swoją skórę. Stąd pomysł na Zakątek fryzur, stylu i koloru, gdzie pomożemy Wam, Drogie Panie, odnaleźć się jako piękne kobiety poprzez fryzurę, makijaż, dobór odpowiednich kosmetyków do włosów i całego ciała.
Zakątek fryzur stylu i koloru oferuje różnego rodzaju bezpłatne spotkania ze specjalistami dla swoich klientów. Oferujemy Państwu m.in. dermokonsultacje opierające się na badaniu USG skóry twarzy przeprowadzanym przez dyplomowanego kosmetologa, spotkania z trychologiem a w tym badanie mikrokamera skóry głowy i cebulek włosów oraz warsztaty z nauki makijażu i pielęgnacji. Ścisła współpraca z biologiem pozwala nam na profesjonalne indywidualne konsultacje i pomoc przy doborze kosmetyków i dermokosmetyków.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę usług fryzjerskich m.in.
Najmodniejsze cięcia,
Nowoczesne koloryzacje
Regeneracja włosów
Bezpieczna dekoloryzacja
Upięcia okazjonalne
W Zakątku możecie Państwo zaopatrzyć się w wysokiej jakości profesojnalne produkty do włosów w tym luksusowe EKOprodukty.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

FERAJNA

Warszawa, Andersa 6
5.0
843 opinie
FERAJNA

Dziewczyny Beauty Bar

Warszawa, Krasińskiego 24
5.0
1068 opinii
Dziewczyny Beauty Bar

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
2238 opinii
Her Eyes Studio

Easy Waxing - Śródmieście

Warszawa, Grzybowska 39
4.9
7732 opinie
Easy Waxing - Śródmieście