Akupunktura Iwona Kotowska

ul. Abpa. W. Dymka 196/1, 61-245 Poznań (we wtorki przyjmuje w gabinecie ul. Strzeszyńska 76, w czwartki we Wrześni, ul. Piastów 15)

Yoho Clinic w Poznaniu

Jedyne takie miejsce gdzie ciało człowieka traktuje się jako jedną całość, szuka się przyczyny choroby lub dolegliwości, a nie tylko niweluje jej objawy. Wykorzystujemy naturalną zdolność każdego organizmu do samoleczemia, także nie ma mowy o popełnieniu jakiegoś błędu.

Akupunktura jest jedną z niewielu metod medycyny niekonwencjonalnej, która jest uznawana przez medycynę klasyczną. Lekarze nie zawsze wiedzą na czym polega jej działanie, ale ważne, że jest naprawdę skuteczna.
Akupunktura przede wszystkim szuka źródła choroby, uwalnia blokady energetyczne i daje ciału szansę na samoleczenie.

Tradycja akupunktury wywodzi się z Chin, gdzie jest skuteczną metodą leczniczą stosowaną od 5 tyś. lat. Polega na nakłuwaniu ciała cieniutkimi, jednorazowymi igłami w ściśle określonych punktach. Każde nakłucie wywołuje impulsy nerwowe przesyłane do mózgu, a stamtąd do odpowiedniego narządu. W efekcie w chorym organie rozszerzają się naczynia krwionośne, dzięki czemu przepływa dobrze natleniona krew, usuwane są produkty przemiany materii i narząd zostaje oczyszczony, a tym samym zaczyna lepiej pracować. Niektórzy uważają, że dzięki temu są także uwalniane endorfiny ( hormony szczęścia), co działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Akupunktura nie może zastąpić wizyty u lekarza, gdy już są objawy choroby. Specjalista od akupunktury potrafi wychwycić zaburzenia energetyczne w naszym ciele jeszcze zanim pojawi się choroba. Gdy już są jej objawy , leczenie jest trudniejsze i długotrwałe. Najlepiej więc zapobiegać chorobom zanim się pojawią i tutaj akupunktura jest bardzo skuteczna i niebolesna.

Zapraszam

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.