YasumiMielec

Mickiewicza 42A, 39-300 Mielec (Starówka, obok OSK Wiraż, na przeciwko knapy Jacek i Placek)

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Yasumi Epil Mielec
ul. Mickiewicza 42A (Starówka), 39-300 Mielec

Yasumi to marka, która cieszy się renomą. Miło nam poinformować, że jeden z gabinetów kosmetycznych tej ogólnopolskiej sieci działa w Mielcu. Zapraszamy do niego wszystkie panie i wszystkich panów, poszukujących zabiegów upiększających, odmładzających i odprężających. Naszym klientom możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie oraz miłą atmosferę, która pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach.

Naszym klientom oferujemy szereg przyjemnych zabiegów pielęgnacyjnych i odprężających. Wszystkich, którzy mają ochotę na rozpieszczenie, zapraszamy do skorzystania z masaży i rytuałów spa. W naszej ofercie można znaleźć także specjalistyczne zabiegi odmładzające i odżywiające, depilację oraz usługi pozwalające zadbać o piękne dłonie i stopy. Przygotowaliśmy również szereg usług opracowanych z myślą o mężczyznach.

Profesjonalny personel gabinetu pracuje jedynie na kosmetykach Yasumi, wytwarzanych w sprawdzonych laboratoriach we Francji i Hiszpanii. Co ważne, wszystkie zabiegi wykonywane są za pomocą nowoczesnych urządzeń, a podczas ich trwania kosmetyczki szczególnie troszczą się o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów.

Nasz gabinet zlokalizowany jest w Mielcu na Starówce, przy ul. Mickiewicza 42A. Akceptujemy płatność kartami płatniczymi. Z przyjemnością wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosowujemy zabiegi do ich potrzeb oraz oczekiwań. Zachęcamy do rezerwacji wizyt i odwiedzenia mieleckiego Yasumi!
Do zobaczenia.

Nasz gabinet istnieje od września 2011 roku.

Kontakt telefoniczny: 500 705 711