Yasumi - Tarnów

Malczewskiego 4, 33-100 Tarnów (15m od Krakowskiej)

Poczuj wakacyjny nastrój, choćby i za oknem szalała zawierucha.
Zasługujesz na beztroskie chwile głębokiego relaksu.
Medestetic YASUMI w Tarnowie proponuje Ci niezwykłe spotkania, które pozwolą się zapomnieć i całkowicie zanurzyć w kojącej atmosferze. Zapewniamy Ci przyjemne chwile oraz ekskluzywną pielęgnację twarzy i ciała.
Ty odpoczywasz, wyciszasz myśli i uspokajasz wszystkie zmysły, a w tym czasie nasz profesjonalny zespół ekspertów od urody zatroszczy się o Ciebie.

Wszystkie oferowane przez nas usługi są prawdziwymi rytuałami piękna i cudownym świętem urody, luksusu i wypoczynku. Dbamy o stosowną oprawę i właściwy nastrój każdego zabiegu. Podchodzimy do Twoich potrzeb z należytym szacunkiem, pietyzmem i zaangażowaniem. Na początku spotkania przeprowadzamy gruntowną analizę Twojej skóry i dobieramy Ci indywidualny program pielęgnacyjny, który spełni Twoje oczekiwania. Pokażemy Ci, jak mądrze dbać o siebie i w które kosmetyczne nowinki warto zaopatrzyć Twoją domową kosmetyczkę.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, w oparciu o — najlepsze z dostępnych na rynku — specjalistyczne preparaty marki Yasumi. Dajemy Ci tym samym gwarancję bezpieczeństwa, wysokiej skuteczności, a zarazem wiele możliwości pielęgnacyjnych dla każdego typu skóry. Z nami zyskujesz atrakcyjny wygląd bez wysiłku i wyrzeczeń oraz dobre samopoczucie. Zarezerwuj wizytę, przyjdź, poznaj nas i przekonaj się na własnej skórze o dobroczynnym działaniu YASUMI.