Przejdź do głównej zawartości

YASUMI SPA Poznań Libelta

Libelta 14, 61-706 Poznań

Codzienność zostaw za drzwiami i pozwól nam przenieść się w świat odprężenia, wypoczynku i cudownego rozluźnienia. To świat spokojnej muzyki, świec i niezwykłej przyjemności, jaką daje przygotowany specjalnie pod Twoje potrzeby jeden z masaży YASUMI. Możesz oddać się spokojnemu indywidualnemu rytuałowi lub dzielić chwile relaksu z kimś bliskim, wybierając masaż dla dwojga. Rozkoszuj się dotykiem ciepłych kamieni, zapachem czekolady i olejków eterycznych, egzotyką masażu i pielęgnacyjną mocą kosmetyków YASUMI. Po prostu wybierz i zrelaksuj się.

W YASUMI SPA czeka na Ciebie również zespół kosmetologów, podologów i wizażystek, a także dietetyk. Z uwagą wysłuchają Twoich potrzeb i zaproponują najlepsze dla Ciebie zabiegi na twarz i ciało oraz doradzą kosmetyki indywidualnie dobrane do potrzeb Twojej skóry.

Szukasz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie pięknie opakowane vouchery na wybrany przez Ciebie pakiet SPA, zabieg, masaż lub rytuał lub dowolną kwotę do wydania przez osobę obdarowaną bonem. Przyjdź i odbierz spersonalizowany bon w 10 minut lub zamów online z dostawą pod wskazany adres https://poznan.yasumi.pl/bon-podarunkowy