Yasumi Pruszków

Emancypantek 4/26, 05-804 Pruszków

ThermaSlim RF Diathermy Lavatron


Wyszczuplanie falą radiową (RF) jest nową nieinwazyjną i skuteczną technologią. Metoda działania polega na bezpośrednim zwiększeniu temperatury tkanek tłuszczowych poddawanych zabiegowi, co wywołuje lipolizę. Dzięki temu fala radiowa wykorzystywana jest do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz modelowania sylwetki.


Fala radiowa wnika w głębokie warstwy skóry docierając do tych newralgicznych miejsc, w których magazynowe są komórki tłuszczowe. Podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewa się do ponad 40˚C (ale bez obaw ciepło odczuwane jest tylko miejscowo). Dzięki poprawie mikrokrążenia komórkom dostarczane są niezbędne składniki odżywcze, a fibroblasty (odpowiadające za gęstość skóry) zostają pobudzone do produkcji i odbudowy białek podporowych skóry czyli słynnego już kolagenu i elastyny. Przede wszystkim jednak w tej temperaturze „rozpuszczane” są adipocyty. Jednoczesne działanie na te dwa rodzaje komórek daje również naprawdę dobre wyniki w walce z z cellulitem. Ujędrnienie skóry widać już po pierwszym zabiegu, ale dla pełnego efektu zalecane jest serii zabiegowej (2 razy w tygodniu).


Zabiegi przy użyciu radiofrekwencji są bardzo skuteczną metodą na ujędrnienie brzucha, pośladków, ramion i innych partii ciała, a także zniwelowanie cellulitu. Jedną z najtrudniejszych partii ciała do „wyćwiczenia” jest wewnętrzna strona ud. Dlatego jeżeli dieta i ciężka praca na siłowni (właściwie możesz tylko działać na mięsień przywodzący uda) nie przynoszą rezultatów warto zdecydować się na ten zabieg.


Czego możesz się spodziewać po zakończonej serii? 2-3 cm mniej w obwodzie każdego uda (to naprawdę duża różnica!) i widocznej poprawy elastyczności skóry.


Działanie:  • redukcja cellulitu

  • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

  • ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń

  • stymulacja przemiany materii

  • regeneracja włókien kolagenowych


Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.