YASUMI Piotrków Trybunalski

Rwańska 5, 97-300 Piotrków Trybunalski

W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Ale zabiegi pielęgnacyjne i rytuały to nie wszystko. Dzięki najnowszej technologii High-Tech w naszym gabinecie, skutecznie pozbędziesz się zbędnego owłosienia, zredukujesz cellulit, wyszczuplisz sylwetkę, zminimalizujesz zmarszczki.

Podążając za trendami, wprowadzamy najnowocześniejsze technologie z całego świata, by pragnienia o pięknej i młodej skórze, nie były tylko marzeniami.
Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Wszystkie usługi

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.