Przejdź do głównej zawartości

Yasumi Medestetic

LWOWSKA 79a, 22-100 CHEŁM

Wstąp do Yasumi na prawdziwą ucztę dla zmysłów. W naszym salonie przeprowadzamy profesjonalne rytuały odprężające i upiększające. Naszych Klientów rozpieszczamy za pomocą dotyku, w przyjemnej, kameralnej atmosferze, która podsycana jest starannie dobranym oświetleniem i pięknymi zapachami. Program zabiegów zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Nasz personel służy także fachowymi poradami.

W gabinecie Yasumi przygotowaliśmy duży wybór usług pielęgnacyjnych na twarz, m.in. Złotą Maskę, oczyszczanie (także w delikatnej wersji dla kobiet w ciąży), ThermoLifting, oksybrazję oraz szereg zabiegów stworzonych z myślą o pielęgnacji męskiej cery. W naszej ofercie można znaleźć również wiele usług na ciało, takich jak m.in. różnorodne masaże, drenaż limfatyczny czy depilacja woskiem. Zachęcamy także do skorzystania z makijażu oraz stylizacji paznokci. Prowadzimy również sprzedaż kosmetyków marki Yasumi, których warto używać w trakcie domowej pielęgnacji.

Nasz zespół tworzą kosmetolodzy, kosmetyczki i fizjoterapeuci. To osoby, które zrobią wszystko, by Klienci poczuli się piękni, zadbani i odprężeni. Dbamy także o to, aby wystrój gabinetu Yasumi sprzyjał osiągnięciu pełnej harmonii.
Bony podarunkowe i herbaty naszej marki są doceniane i chętnie wybierane jako prezent przez naszych Klientów.
Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Chełm mieści się na ulicy Lwowskiej 79A. Wstąp do świata Yasumi i rozkochaj się w profesjonalnej pielęgnacji inspirowanej krajem kwitnącej wiśni.

Opisy zabiegów dostępne na stronie: https://chelm.yasumi.pl