Galeria zdjęć
YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 1 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 2 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 3 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 4 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 5 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 6 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 7 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 8 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 9 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 10 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 11 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 12 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 13 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 14 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 15 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 16 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 17 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 18 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 19 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 20 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 21 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 22 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 23 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 24 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 25 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 26 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 27 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 28

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław - przepięknie położony tuż nad Jeziorem Gocławskim, w obrębie eleganckiego osiedla "Apartamenty Saska nad jeziorem" w zachodniej części Gocławia, na pograniczu z Saską Kępą.

Jesteśmy dla Waszego relaksu, odpoczynku, oddechu po ciężkim dniu, po wyczerpującym tygodniu pracy, gdyż takie jest znaczenie słowa „yasumi” w języku japońskim !

Posiadamy cztery elegancko wykończone gabinety do zabiegów na twarz, ciało, mani-pedi oraz do podwójnego masażu.

Instytut wyposażony jest w kilkanaście najnowocześniejszych maszyn i urządzeń kosmetycznych.

Polecamy również dwumiejscową strefę fryzjera oraz 4-osobową saunę fińską (mokrą i suchą) i infrared.

YASUMI NA GOCŁAWIU to luksus jakiego potrzebujesz i na jaki zasługujesz !

Relaks po ciężkim dniu? TO TU

Fryzjer
Kosmetyczka
Paznokcie
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
4.9
362 opinie

Opinie

 • NA
  5.0

  Super!!! Jestem bardzo zadowolona :)

  Natalia 19.08.2017
 • AG
  5.0

  Pani Agnieszka, jak zwykle profesjonalnie wykonała usługę. Cudne paznokcie!
  Dziękuję i serdecznie polecam!

  Agnieszka 15.08.2017
 • KA
  5.0

  Polecam wszystkie zabiegi wykonywane przez Panią Ewe. A w szczególności body master combo. Świetne efekty jest to strzał w dziesiątkę i nie tylko pod względem odchudzania ale również napięcie skóry. Polecam w 100% !!!!!!!

  Karolina 11.08.2017
 • KA
  5.0

  Jak zawsze pełen profesjonizm. Miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

  Karolina 09.08.2017
 • HA
  5.0

  Witam,

  Jak zwykle super!!!! Pani Ewa pełny profesjonalizm .Mam nieodparte wrażenie ,że każda kolejna wizyta u Pani Ewy to tak jakbym odwiedzała dobrą przyjaciółkę , która zadba o moje jak najlepsze samopoczucie.

  Hanka 09.08.2017

Zespół

M boch small
Małgorzata Boch
Natalia foto small
Natalia Brosdowska
A fedoruk small
Agnieszka Fedoruk
S gry
Sylwia Gryń
Ewa foto
Ewa Olesiejuk
Img 20170226 191650
Karolina Sierawska

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.