Galeria zdjęć
YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 1 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 2 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 3 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 4 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 5 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 6 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 7 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 8 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 9 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 10 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 11 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 12 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 13 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 14 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 15 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 16 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 17 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 18 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 19 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 20 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 21 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 22 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 23 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 24 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 25 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 26 YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław zdjęcie 27

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, Warszawa Gocław - przepięknie położony tuż nad Jeziorem Gocławskim, w obrębie eleganckiego osiedla "Apartamenty Saska nad jeziorem" w zachodniej części Gocławia, na pograniczu z Saską Kępą.

Jesteśmy dla Waszego relaksu, odpoczynku, oddechu po ciężkim dniu, po wyczerpującym tygodniu pracy, gdyż takie jest znaczenie słowa „yasumi” w języku japońskim !

Posiadamy 4 elegancko wykończone gabinety do zabiegów na twarz, ciało, mani-pedi oraz do podwójnego masażu, a także strefę usług fryzjerskich. Polecamy również 4-osobową saunę fińską (mokrą i suchą) oraz saunę infrared.

Instytut wyposażony jest w kilkanaście najnowocześniejszych maszyn i urządzeń kosmetycznych.

Zachęcamy do korzystania z naszego PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO. Każda wydana złotówka na usługi kosmetyczne zamieniana jest na 10 pkt, natomiast przy zakupie kosmetyków na 15 pkt ! Kliknij w zakładkę PROGRAM LOJALNOŚCIOWY i sprawdź jakie nagrody czekają na Ciebie !!!

YASUMI NA GOCŁAWIU to luksus jakiego potrzebujesz i na jaki zasługujesz !!!

Relaks po ciężkim dniu? TO TU

Fryzjer
Kosmetyczka
Paznokcie
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
4.9
446 opinii

Opinie

 • RE
  5.0

  Miło, fachowo i w przyjaznej atmosferze. Włosy piękne. Polecam

  Renata 24.10.2017
 • KI
  5.0

  Bez zastrzeżeń. Jestem zadowolona z usługi.

  Kinga 22.10.2017
 • EW
  5.0

  Miło przyjemnie bardzo profesjonalnie 😊

  Ewelina 22.10.2017
 • AG
  5.0

  Do Pani Karoliny trafiłam z bólem pleców, który uniemożliwiał mi nrmalne funkcjonowanie. Już po pierwszym zabiegu poczułam ulgę. Dziękuje!

  Agnieszka 21.10.2017
 • AG
  5.0

  Masaż u Pani Karoliny to profesjonalny zabieg, który odpowiedział na moje potrzeby. Plecy w końcu przestały boleć a po dwóch dniach poczulam ulgę. Dziękuję!

  Agnieszka 21.10.2017

Zespół

M boch small
Małgorzata Boch
A fedoruk small
Agnieszka Fedoruk
S gry
Sylwia Gryń
Ewa foto
Ewa Olesiejuk
Data
Karolina Sierawska
Monika 2
Monika Tymińska

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.