Yasumi Epil Violetta Makara - Opinie

Al. NIepodległości, Rzeszów
2.8
6 opinii

Opinie

 • AG
  2.0
  niezweryfikowany

  Bardzo nie fachowe podejście właścicielki.. zabieg nie skuteczny liczy się tylko to aby zapłacić za zabieg nie zadowolenie i komfort klienta.
  właścicielka po przyjęciu kasy nie zwraca uwagi na skargi.. bardzo nie kompetentna osoba

 • MA
  2.0
  niezweryfikowany

  Kilkanaście zabiegów fotoepilacji i efekty opłakane wręcz tragiczne. Miałam być świetnym materiałem do usuwania owłosienia, a okazało się że efektów prawie nie ma. Stracony czas i pieniądze, zero zainteresowania moją reklamacją ze strony właścicielki, olała mnie całkowicie. Serdecznie nie polecam. To że po kilku zabiegach owłosienie znika nie ma nic wspólnego z prawdą co przyznała nawet pracownica tego salonu. Żenada...

 • AN
  4.0
  niezweryfikowany

  A ja wrecz przeciwnie, jestem zadowolona, owłosienie znikło po 7 zabiegach i narazie nic nie odrasta.Obsługa jest miła, i fachowa.Zostałam poimformowana ze nie na kazdego tak samo działaja te zabiegi,ze kazdy klient to indywidualna sprawa. :)

 • BE
  1.0
  niezweryfikowany

  Peeling kawitacyjny na którym byłam miał być w promocji (i w sumie był) do tego miała być promocja na ampułkę i jej wtłaczanie. Niestety przy rachunku jakoś tego nie uwzględniono. Na dodatek w gabinecie ampuła kosztował o wiele mniej niż przy kasie.
  Generalnie nie polecam.

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg bezbolesny, szybko widac rezultaty, miła zyczliwa i fachowa obsługa! Polecam :)

 • AL
  3.0
  niezweryfikowany

  zabieg epilacji wykonano BARDZO niedokładnie. Włosy odrosły błyskawicznie, w tej samej ilości. Reakcja salonu na moje zastrzeżenia - kliencie! radź sobie sam, my juz pieniądze skasowaliśmy i więcej nas nic nie obchodzi...!
  W tym salonie tylko zmarnujecie pieniądze!