Przejdź do głównej zawartości

Yasumi Elbląg

Studzienna 30a, 82-300 Elbląg

Żyjesz na wysokich obrotach? Wciąż za czymś gonisz i nie czujesz spełnienia? Zwolnij na chwilę. Odpocznij. Zadbaj o swoje ciało, zregeneruj siły i odzyskaj harmonię. Chwila wytchnienia od pędzącej rzeczywistości pozwoli naładować akumulatory i nabrać nowej energii do kreatywnego działania. Zapomnieć o rzeczywistości i odetchnąć z ulgą możesz również w centrum tętniącego życiem miasta. Niemożliwe..? A jednak:)
Zapraszamy Cię do Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi Elbląg ,jednego z najwiekszych salonów kosmetycznych w mieście. „Yasumi” w języku japońskim oznacza relaks, odpoczynek ,wakacje. Nasz Instytut mieści się przy ulicy Studziennej 30a w Elblągu (Stare Miasto). Do dyspozycji znajdują się 4 gabinety zabiegowe, w których nasi profesjonaliści dobiorą dla Ciebie odpowiednią terapię zabiegową. Wystrój, klimat, relaksacyjna muzyka wprawi Cię w błogi nastrój i pozwoli na chwilę relaksu. Posiadamy bogata ofertę usług: zabiegi na twarz i ciało, masaże, rytuały japońskie, kosmetologia estetyczna ,pielęgnacja dłoni i stóp, oprawa oka, depilacja laserowa, Hifu, fala radiowa, endermomasaż, zabiegi dla dwojga i wiele innych usług. Oferta skierowana jest dla każdego, nawet dla bardzo wymagających klientów.
Poza usługami szczególnym zainteresowaniem ciesza się także nasze wyjątkowe Bony Podarunkowe . Pięknie zapakowany voucher z ręcznie lakowaną pieczęcią, ozdobne pudełko inspirowane Japonią oraz w zależności od kwoty MINI produkt Gratis. Idealny prezent na każdą okazję (imieniny, urodziny, rocznica, święta...).Od 190 zł pudełko i ręczniczek dajemy w prezencie :) !

Nasi specjaliści służą Ci poradą, a przede wszystkim wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, a odpowiednio dobrana przez nas pielęgnacja domowa, przedłuża efekty zabiegowe i pozwala Ci cieszyć się piękna i zdrową skórą.
Formy płatności:
-karta,
-gotówka,
-przelew nr konta: 87 1020 1752 0000 0102 0238 7942

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Yasumi Elbląg