Przejdź do głównej zawartości

Yasumi Białołęka

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa (obok Kaufland na ul.Modlińskiej wjazd od Klasyków lub Mehoffera)

Zadbaj o swoje ciało, zregeneruj siły i odzyskaj harmonię! Zapomnij o rzeczywistości i odetchnij z ulgą w najnowocześniejszym Instytucie Zdrowia i Urody na warszawskiej Białołęce.

YASUMI zaprasza Cię do siebie gdzie oddajemy do Twojej dyspozycji siedem nowoczesnych, a przy tym kameralnych i przyjemnych gabinetów, w których nasz zespół profesjonalistów zadba o Twoje samopoczucie i sprawi, że łatwo zapomnisz o codziennych troskach. Klimat Instytutu wprawi Cię w dobry nastrój i sprawi, że wizyta będzie czystą przyjemnością. Oferujemy różnorodne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało (m.in. pielęgnacyjne, regenerujące, ujędrniające i estetyczne) oraz szeroką gamę usług SPA i wellness zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W naszej ofercie dostępny jest także makijaz permanentny wykonywany przez dyplomowaną linergistkę oraz zabiegi medycyny etstetycznej.

Gwarancją najwyższej jakości naszych usług są: profesjonalna kadra, sprawdzone kosmetyki oraz marka Yasumi, znana i ceniona w Polsce i zagranicą.
Nasi kosmetolodzy, fizjoterapeuci oraz lekarze służą Ci swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Jeśli nie wiesz, jaki zabieg przyniesie Ci największe korzyści, po prostu opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Wspólnie dobierzemy to, co najlepsze dla Ciebie.

Instytut oferuje bony upominkowe, vouchery i karnety. Przygotowujemy je w formie ekskluzywnych, imiennych pięknych zaproszeń, które są elegancko opakowane i mogą być wzbogacone o piękne pudełko, a także luksusowe kosmetyki Yasumi. Dzięki temu doskonale nadają się na prezent na każdą okazję. Nasz Instytut specjalizuje sie w rytuałach pielęgnacyjnych dla dwojga, które także mogą być wspaniałym prezentem.

Istnieje możliwość zakupu specjalistycznych produktów i urządzeń do pielęgnacji w warunkach domowych, które przedłużają efekty naszych zabiegów.

INSTYTUT ZDROWIA I URODY MEDESTETIC YASUMI BIAŁOŁĘKA zlokalizowany jest przy ul. Czarodzieja 16, w pobliżu Kaufland przy Modlińskiej.

DOJAZD AUTOBUSEM: 133, 152, 511, 723 (przystanek Henryków lub Klasyków).

Posiadamy dedykowane miejsca parkingowe przed Instytutem.

FORMY PŁATNOŚCI:
-gotówka,
-karty płatnicze VISA, MASTERCARD
-przelew - numer konta bankowego: mBank 90 1140 2004 0000 3502 3243 8337