Wytwórnia Fryzur Paulina Kulesza

Transportowa 12/2, 15-399 Białystok

Wytwórnia Fryzur to wyjątkowy warsztat w Białymstoku, którego założycielką jest kreatywna fryzjerka – Paulina Kulesza. To specjalistka w zakresie kształtowania nowego, lepszego wizerunku. Do swojej pracy podchodzi z dużą starannością i prawdziwą pasją. To właśnie dzięki temu spod jej nożyczek wychodzą naprawdę efektowne metamorfozy. Klienci Pauliny Kuleszy cenią także otwartość oraz miłe usposobienie fryzjerki. Jest ona nie tylko zdolną artystką, ale również niezwykle sympatyczną osobą, która chętnie doradza w zakresie zmiany wizerunku.

W ofercie salonu Pauliny Kuleszy można znaleźć szeroki zakres usług fryzjerskich. Wśród nich szczególnie polecamy kreatywną koloryzację, która pozwala wyjątkowo ożywić fryzurę. W warsztacie, oprócz strzyżenia, farbowania i modelowania, można skorzystać także z dekoloryzacji, upięć na specjalne okazje oraz zabiegów regeneracyjnych. Warto zaznaczyć, że rodzaj proponowanych usług zawsze dostosowywany jest do potrzeb włosów konkretnej osoby, typu jej urody oraz upodobań. Paulina Kulesza chętnie przeprowadza także prawdziwe rewolucje na męskich głowach.

Wytwórnia Fryzur Pauliny Kuleszy zlokalizowana jest w Białymstoku przy ul. K. Pułaskiego 84 (w dzielnicy Nowe Miasto). W pobliżu znajduje się parking, na którym klienci salonu mogą postawić samochody. Zachęcamy do rezerwacji wizyt online. Wybierz się do salonu Pauliny Kuleszy i nie bój się spektakularnych zmian! Serdecznie zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.