Yasumi Medestetic Wawer

Żegańska 2a, 04-713 Warszawa

ThermaSlim - Lavatron

Fala radiowa (RF) to idealny wybór dla Ciebie!

Zabieg polega na objętościowym podgrzaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej, przez co wpływa na poprawę jędrności. Ponadto urządzenie poprawia krążenie krwi oraz łagodzi ból.

Fala radiowa w trakcie zabiegu dostarcza ciepło do tkanki podskórnej, gdzie następuje miejscowe podgrzanie do ponad 40˚C. Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, eliminacji cellulitu, a także regeneracji włókien kolagenowych i napięciu skóry. Technologia ThermaSlim pomaga osiągnąć najlepsze efekty sprawiając, że skóra jest gładka i świeża.

RF Diathermy LavaTRON to również najskuteczniejsza metoda modelowania sylwetki i usuwania cellulitu, ponieważ częstotliwość radiowa powoduje rozkład komórek tłuszczowych i pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii. Zabieg gwarantuje efekt wyszczuplenia, przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie struktury skóry.

Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, eliminacji cellulitu, a także regeneracji włókien kolagenowych.

Działanie:


  • redukcja cellulitu

  • wyszczuplanie

  • ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń

  • stymulacja przemiany materii

    Nie przegap najlepszego

    Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

    Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.