Wrocławskie Studio Urody

Swobodna 1, 50-089 Wrocław

Rozumiemy jak trudno w zabieganej codzienności znaleźć chwilę dla siebie. Wiemy też, że troska o wygląd może spędzać sen z powiek. Wrocławskie Studio Urody to kosmetyka, fryzjerstwo i zabiegi medycyny estetycznej dostępne dla Ciebie pod jednym dachem. Honorując Ciebie i Twój czas proponujemy Ci kompleksową opiekę nad Twoim wyglądem. W salonie czekają na Ciebie znakomici specjaliści branży estetycznej, którzy służą wiedzą, pomocą i umiejętnościami. Wszystko to dla Twojej pełnej satysfakcji.

Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu poświęcamy maksimum uwagi. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie i szacunek dla Twoich indywidualnych wymagań i problemów. Wizytę w naszym gabinecie rozpoczyna bezpłatna konsultacja kosmetologiczna, w czasie której poznajemy Ciebie i Twoje oczekiwania. Słuchamy Ciebie, analizujemy potrzeby Twojej skóry, pokazujemy różnorodne możliwości i wspólnie wybieramy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Skorzystaj z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, stylizacyjnych, odmładzających i wyszczuplających. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług w oparciu o specjalistyczne produkty oraz szybkie i długotrwałe efekty. Zapewniamy miłą atmosferę w czasie zabiegów i pełną dyskrecję usług. Korzystamy z wygodnego systemu rezerwacji online. Akceptujemy karty płatnicze. Oferujemy vouchery prezentowe na wybrane zabiegi, bądź o wybranej wartości. Sprawdź nas już dziś na ul. Swobodnej 1.

Kosmetyczka
Paznokcie
Depilacja
Medycyna estetyczna
5.0
11 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  profesjonalna usługa, paznokcie przepiękne

 • 5.0

  Profesjonalizm w każdym calu. Polecam !!!!

 • 5.0

  Profesjonalizm w każdym calu. Polecam !!!

 • 5.0

  Profesnonalizm w każdym calu. Polecam !!!

 • JO
  5.0

  Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. P. Mariola - bardzo miła i kompetentna. Polecam!

Zespół

Data
Mariola Bagińska
Employee default
Agnieszka Martyniak
Data
Katarzyna Mikołajczak
Employee default
Svetlana Oskina
Data
Magdalena Putra -Szczepaniak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Przyjazne dla dzieci
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.