WM Studio Stylizacja Paznokci

Adama Mickiewicza 6, 83-400 Kościerzyna

Zapraszam na kompleksowe usługi manicure . Jeżeli masz problemy z umówieniem się proszę o kontakt pod numer 511-527-772. Przyjmuję również poza godzinami otwarcia :)

WM Studio Stylizacji Paznokci to salon kosmetyczny, który prowadzę w Kościerzynie. Moje usługi adresuję do wszystkich pań, które cenią piękne paznokcie. W mojej ofercie znajdują się rożne rodzaje stylizacji, w tym manicure: japoński, klasyczny i hybrydowy. Ponadto zdobię i przedłużam paznokcie żelem oraz rekonstruuję płytkę. Pracuję tylko na produktach wysokiej jakości. Na paznokciach mogę namalować misterne wzory oraz artystyczne motywy. Chętnie wychodzę w tej kwestii naprzeciw oczekiwaniom Klientek. Mogę także poradzić modne wzornictwo. W moim salonie prowadzę również sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji dłoni i całego ciała – z przyjemnością doradzę produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Do mojego salonu zapraszam nie tylko na profesjonalną stylizację paznokci, ale również sympatyczne pogaduszki. Mam nadzieję, że WM Studio to miejsce, w którym moje Klientki mogą naprawdę odpocząć w kameralnej i przyjemnej atmosferze. W moim salonie mile widziane są mamy ze swoimi pociechami. Nie mam nic przeciwko, aby podczas wizyty właścicielce towarzyszył czworonóg.

Uwaga! Na specjalne życzenie moich Klientów mogę stylizować paznokcie także po godzinach otwarcia salonu. Jeśli zależy Państwu na stylizacji o nietypowej porze, to poproszę o kontakt. Zachęcam do umawiania się na wizyty za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji. Czekam na Ciebie w Kościerzynie przy ul. Mickiewicza 6 . Przyjdź i przekonaj się, jak piękne mogą stać się Twoje dłonie. Do zobaczenia!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.