Przejdź do głównej zawartości

Wiktor Kołodziejczak BEM

Strońska 8B, 50-548 Wrocław

Salon fryzjersko-kosmetyczny BEM to wieloletnia, rodzinna tradycja. Początki tego wyjątkowego miejsca sięgają roku 1973, kiedy to Bernard Kaczmarek wraz ze swoją żoną Elżbietą postanowili stworzyć to miejsce. Salon powstał we Wrocławiu przy ulicy Strońskiej, gdzie działa do dziś. Obecnie salonem zarządzają kolejne pokolenia rodziny Kołodziejczak – córka Magdalena oraz wnuki Wiktor i Marta.

W salonie panuje przyjazna i profesjonalna atmosfera, która tworzy unikalny klimat tego miejsca. Dzięki temu każdy Klient może się zrelaksować przed skorzystaniem z usług naszych specjalistów. Specjalizujemy się wykonywaniu usług z zakresu fryzjerstwa damskiego, męskiego, w tym barberingu, a także kosmetyce, w tym pielęgnacji dłoni i paznokci.

Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług może liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście. W naszej pracy bazujemy na najlepszych kosmetykach i sprzętach pozwalających na uzyskanie jak najlepszych efektów.

Zachęcam do umówienia się na wizytę. W tym celu nie musisz wychodzić z domu ani dzwonić. Wystarczy skorzystać z internetowego systemu rezerwacji online, dzięki któremu zabukowanie wybranego przez siebie terminu zajmuje zaledwie kilka minut.

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa