Wierzbicki Pracownia Fryzur

Zyndrama z Maszkowic 14, 50-202 Wrocław

Fryzjerstwo to sztuka. Jeśli chcesz się o tym przekonać, odwiedź Salon Wierzbicki we Wrocławiu. To jeden z punktów ekskluzywnej sieci WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt. Tutaj strzyżenie, farbowanie i modelowanie stają się elementami kreacji wizerunku. Bazą każdej fryzury jest rozmowa i obserwacja, które sprawiają, że staje się ona ekspresją indywidualności.

Włosy we wrocławskim salonie pielęgnowane są za pomocą wyjątkowej linii autorskich kosmetyków Wierzbicki & Schmidt, których skład inspirowany jest naturą. Fryzjerzy, którzy tu pracują, nie boją się wyzwań i rewolucyjnych pomysłów. Na bieżąco śledzą nowinki ze świata mody i interpretują je w zgodzie z oczekiwaniami klientów. Najlepszym wyznacznikiem wartości ich pracy jest satysfakcja osób, które zyskują nowy, odmieniony wygląd.

Salon Wierzbicki Pracownia Fryzur to także wyjątkowe wnętrza, które urzekają designem. Tutaj nowoczesność łączy się z klasyką. To wystrój, który inspiruje do zmian. To także przestrzeń, w której można w pełni odpocząć i zapomnieć o codziennej rutynie, a przebywanie jest prawdziwą przyjemnością.

Warto wspomnieć także o tym, że Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt to organizatorzy profesjonalnych fryzjerskich szkoleń. Pod ich okiem swoje umiejętności kształtują specjaliści z całego kraju. To także osoby, które często pełnią funkcję autorytetów w kwestii stylizacji fryzur w mediach.

Zapraszamy do salonu Wierzbicki Pracownia Fryzur, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Zyndrama z Maszkowic 14

Zespół

Andrzej Wierzbicki
Właściciel
Iwona Sawic
Iwona Sawic
Dyrektor artystyczny
Karol Brandys
Dyrektor artystyczny
Alan Jodłowski
Alan Jodłowski
Dyrektor artystyczny
Marlena Grześnik
Marlena Grześnik
Dyrektor artystyczny
Karol  Calik
Karol Calik
Master

Udogodnienia

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.