Wierzbicki Pracownia Fryzur

św.Mikołaja 61-62/2, 50-127 Wrocław

Fryzjerstwo to sztuka. Jeśli chcesz się o tym przekonać, odwiedź Salon Wierzbicki we Wrocławiu. To jeden z punktów ekskluzywnej sieci WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt. Tutaj strzyżenie, farbowanie i modelowanie stają się elementami kreacji wizerunku. Bazą każdej fryzury jest rozmowa i obserwacja, które sprawiają, że staje się ona ekspresją indywidualności.

Włosy we wrocławskim salonie pielęgnowane są za pomocą wyjątkowej linii autorskich kosmetyków Wierzbicki & Schmidt, których skład inspirowany jest naturą. Fryzjerzy, którzy tu pracują, nie boją się wyzwań i rewolucyjnych pomysłów. Na bieżąco śledzą nowinki ze świata mody i interpretują je w zgodzie z oczekiwaniami klientów. Najlepszym wyznacznikiem wartości ich pracy jest satysfakcja osób, które zyskują nowy, odmieniony wygląd.

Salon Wierzbicki Pracownia Fryzur to także wyjątkowe wnętrza, które urzekają designem. Tutaj nowoczesność łączy się z klasyką. To wystrój, który inspiruje do zmian. To także przestrzeń, w której można w pełni odpocząć i zapomnieć o codziennej rutynie, a przebywanie jest prawdziwą przyjemnością.

Warto wspomnieć także o tym, że Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt to organizatorzy profesjonalnych fryzjerskich szkoleń. Pod ich okiem swoje umiejętności kształtują specjaliści z całego kraju. To także osoby, które często pełnią funkcję autorytetów w kwestii stylizacji fryzur w mediach.

Zapraszamy do salonu Wierzbicki Pracownia Fryzur, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Zyndrama z Maszkowic 14

Zespół

Employee default
Eryk Hoffmann
Employee default
Karol Calik
Employee default
Rafał Jurek
Employee default
Marcin Szlembarski

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.