weronika chadaj

Bellottiego 1 lok 13 salon Expresion , 01-022 Warszawa (okolice szpitala św Zofii )

Szukasz miejsca, w którym Twoje włosy zyskają nowy, lepszy wygląd? Zapraszamy do salonu Hair & Beauty Expression, założonego przez stylistkę gwiazd – Weronikę Chadaj. Tutaj zmienisz swój image, podkreślając piękno i indywidualizm za pomocą dopasowanej fryzury. Hair & Beauty Expression to znane miejsce w Warszawie, w którym pracują sprawdzani styliści i wizażyści. To fryzjerzy, którzy często przygotowują modeli do udziału w sesjach zdjęciowych i wydarzeniach medialnych. Co więcej, eksperci z Hair & Beauty Expression prowadzą także kursy i szkolenia z zakresu fryzjerstwa.

Marzysz o całkowitej metamorfozie, a może po prostu chcesz dopracować swój image? Hair & Beauty Expression to dobry wybór. W ofercie salonu znajdziesz wyjątkowe obcięcia i koloryzacje. Możesz tu także wymodelować fryzurę lub zdecydować się na efektowne upięcie. Polecamy również szeroki zakres zabiegów regeneracyjnych, które przywrócą włosom energię i blask. W salonie świadczone są także usługi dla mężczyzn, m.in. strzyżenie włosów, skuteczne tuszowanie siwizny oraz trymowanie brody. W naszym Hair & Beauty Expression można kupić również bony podarunkowe na usługi fryzjerskie, które staną się miłym prezentem dla współpracownika lub kogoś bliskiego.

Salon fryzjerski salonu Hair & Beauty Expression zlokalizowany jest przy ul. Bellottiego 1 lok 13. Choć to właściwie samo serce Warszawy, w lokalu panuje przyjemna, kameralna atmosfera, pozwalająca odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych stresów. Serdecznie zapraszamy!

Expression
ul.Jozefa bellottiego 1 lok 13
01- 022 Warszawa

Wszystkie usługi

5.0
189 opinii

Opinie

 • DI
  5.0

  Jak zwykle super :)

 • KR
  5.0

  Z przyjemnością mogę polecić. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony 😊👍👍

 • SY
  5.0

  Weronika jest mistrzynią w swoim fachu polecam !!!

 • AG
  5.0

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

 • WO
  5.0

  Z czystym sumienie i ręka na sercu mogę polecić Weronikę!

Zespół

15027484 1281558858583538 7797620298609290 n
Weronika Nowak (Chadaj)

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.