Warszawa

3677 wyników

HULTAJ Barber Shop

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa
5.0
366 opinii

Od roku chodzę do Hultaja i cóż mogę powiedzieć? Rewelacyjne miejsce. Przyjazny klimat. Arek, to mistrz w swoim fachu, a pozostali dwaj (praktykant też) gonią mistrza. Wchodzisz zarośnięty jak menel, wychodzisz elegancki jak angielski lord.

Barberyk

ul. Gen. Ludwika Ludomiła Rayskiego 11/U6, 01-307 Warszawa
5.0
218 opinii

Jak zawsze bomba. :) ALEKSA spisała się dzisiaj na 5+ :) Tuszowanie siwych włosów okazało się strzałem w dziesiątkę. Naprawdę włosy i broda wyglądają bardzo naturalnie. Polecam niezdecydowanym. Sam się czaiłem, aż do dzisiaj ;)

Salon Figaro by Jarek Jędral

Sienna 45, 00-121 Warszawa
5.0
172 opinie

Włosy przy bardzo jasnej koloryzacji są niezwykle gładkie, odżywione i lśniące, nie tylko w dniu wizyty, ale również już po kilku myciach w domu. Łatwo się rozczesują, układają. Jestem zachwycona! Mąż oczywiście też usadysfakcjonowany.😍

New Master

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
310 opinii

Pani Ania wykonuje manicure bardzo dokładnie. To był mój pierwszy raz z manicurem tytanowym, p.Ania wszystko wyjaśniła mi krok po kroku i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Bardzo dziękuję!

U Fryzjerów Mokotowska

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
468 opinii

Drugi raz w ciągu 28 lat wychodzę zadowolona od fryzjera (ostatnim razem też U Fryzjerów, tylko w innym salonie). Z cienkich włosów fryzjerowi udało się wyczarować lekką fryzurę i pomimo, że włosów mam mniej to optycznie jakby więcej, jakaś magia. Polecam :) Czarek, dzięki!

Studio dla Ciebie

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
5.0
239 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno wrócę do pani Karoliny. Przyszłam z zamiarem skrócenia włosów, ale pani Karolina przekonała mnie do skrócenia tylko grzywki i ... wizytę za 6 tygodni kiedy włosy nieco podrosną. Wtedy wyczaruje mi super fryzurkę. Czuję,że w końcu trafiłam do prawdziwego fachowca.

U Fryzjerów Andersa

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5454 opinie

Była to moja pierwsza wizyta w salonie U Fryzjerów na Andersa - oceniam ją pozytywnie. Szybko, sprawnie, z efektem zadowalającym. Jedynie zabrakło mi większego wachlarza propozycji na stylizację fryzury oraz rad co do jej utrzymania. Mimo to, chętnie powrócę następnym razem.

Tallulah Hair & Beauty

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
517 opinii

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Warszawa 3677 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł