Przejdź do głównej zawartości

Voucher w Gdyni

Gdzie wybierzesz się dzisiaj?

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę na bony do hoteli, restauracji i wielu atrakcji turystycznych w Gdyni. Mieszkasz tutaj? A może wybierasz się na wakacje? Kupuj bony online i planuj dni pełne wrażeń! Nie musisz się spieszyć - każdy bon jest ważny aż 12 miesięcy!

Gdynia & Moment.pl - kupuj bony do hoteli, restauracji i wielu atrakcji turystycznych w Gdyni Gdynia & Moment.pl - kupuj bony do hoteli, restauracji i wielu atrakcji turystycznych w Gdyni

Odkryj kategorię
voucher w Gdyni!

Znajdziesz tam najróżniejsze gdyńskie miejscówki, doskonałe zarówno na wypad po pracy, jak i uatrakcyjnienie każdego dnia Twoich wakacji. Szukasz wygodnego noclegu w dobrej cenie? Masz ochotę na dobry obiad lub kawę i deser? A może chcesz pozwiedzać i skorzystać z lokalnego SPA lub usług salonu urody? Znajdziesz tutaj to wszystko… i jeszcze więcej ;)

Jak kupić bon online?

Pobierz aplikację Moment.pl

Pobierz aplikację Moment.pl i zaloguj się lub stwórz nowe konto.

Przejdź do kategorii Vouchery w Gdyni

Przejdź do kategorii Vouchery w Gdyni i wybierz interesującą Cię usługę.

Kup bon i zapłać

Kup bon i zapłać w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Wykorzystaj swój voucher w ciągu 12 miesięcy

Gotowe! Wykorzystaj swój voucher w ciągu 12 miesięcy.*

Zakupione bony znajdziesz w zakładce "Bony i karnety" na
swoim profilu na Moment.pl

Vinegre

Sprawdź

Mondo di Vinegre

Sprawdź

Hotel Antares

Sprawdź

Willa Lubicz

Sprawdź

* Pamiętaj, że realizacja wielu bonów wiąże się z koniecznością wcześniejszego kontaktu (przez telefon lub e-mail) z daną placówką - np. w celu rezerwacji terminu lub stolika. Przed zakupem zapoznaj się z informacjami na wizytówce i w razie potrzeby skontaktuj się z obiektem, aby ustalić szczegóły.

O Moment.pl

Moment.pl to wyjątkowa platforma, która umożliwia Ci wygodne rezerwowanie wizyt w najlepszych salonach fryzjerskich, kosmetycznych i SPA oraz wielu innych placówkach - całkowicie przez internet! Od niedawna za pośrednictwem platformy możesz kupować także bony online na usługi różnych firm!

Pobierz aplikację

Inicjator akcji

Gdynia - moje miasto

Często zadawane pytania

Ile kosztuje bon?

Wszystkie bony dostępne w Moment.pl to bony kwotowe - zatem to od Ciebie zależy, jakiej wartości voucher kupisz. Minimalna kwota to 20 zł.

Gdzie można wykorzystać bon?

Każda z firm biorących udział w akcji sprzedaje vouchery na swoje własne usługi. Dla przykładu, jeśli kupisz bon na wizytówce danej restauracji, możesz wykorzystać go właśnie w tym lokalu.

Ile jest ważny bon?

Każdy voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.