Galeria zdjęć
Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 1 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 2 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 3 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 4 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 5 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 6 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 7 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 8 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 9 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 10 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 11 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 12 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 13 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 14 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 15 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 16 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 17 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 18 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 19 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 20 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 21 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 22 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 23 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 24 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 25 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 26 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 27 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 28 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 29 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 30 Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji zdjęcie 31

Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji

Ogrodowa 1, 45-940 Chmielowice

Virgin - Salon Urody i Rehabilitacji jest miejscem, które powinien odwiedzić każdy, kto ceni zdrowie i piękny wygląd. To salon, który słynie z bogatej oferty zabiegów, dzięki którym każdy, bez względu na płeć zadba o siebie i podkreśli naturalne piękno.

W Virgin oferujemy między innymi zabiegi na twarz i ciało oraz stylizację paznokci oraz włosów. Jednym słowem kompleksowa obsługa i dawka nietuzinkowej atmosfery.

W naszym salonie zarówno kobieta, jak i mężczyzna wykona między innymi strzyżenie oraz modelowanie włosów na każdą okazję, a także podda się profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym oraz regeneracyjnym.

Ponadto oferujemy również szereg zabiegów kosmetycznych na twarz, dłonie oraz stopy, w tym stylizację paznokci metodą żelową oraz hybrydową. Wykonamy również regulację brwi, a nawet profesjonalny makijaż permanentny.

Jakby tego było mało, w Virgin spotkasz się z wysokiej jakości specjalistą od piercingu, a nawet wykonasz depilację woskiem. Nasza oferta nieustannie się powiększa, dlatego zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Dzięki możliwości szybkiej rezerwacji wizyty online mogą Państwo dowolnie zarezerwować termin zabiegu.

Zachęcamy do odwiedzenia Salonu Urody i Rehabilitacji Virgin, w którym pracują sami certyfikowani i doświadczeni specjaliści.

Szukaj nas na ul. Ogrodowej 1 w Opolu!

Zapraszamy!

Usługi różne

Zespół

Helena Shovenko
Helena Shovenko
Irina Newmereza
Irina Newmereza
Iryna Nadtochii
Iryna Nadtochii
Katarzyna Kowalewicz
Katarzyna Kowalewicz
Oksana Krekhovets
Oksana Krekhovets
Żanna Garmasz
Żanna Garmasz

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.