VIP

Powstańców 74D/2, 05-091 Ząbki

Każda Klientka udająca się do salonu urody chce się czuć wyjątkowo – dopieszczona i obsłużona na najwyższym poziomie. Oczekuje także spektakularnych efektów, dzięki którym jej uroda będzie olśniewać wszystkich dookoła. Jeśli i Ty jesteś wyjątkową osobą i chcesz, a by tak Cię traktowano, zapraszamy Cię w nasze skromne progi – pracownicy naszego Studia Urody VIP położonego w Ząbkach przy ulicy Powstańców 74D/2, pomogą Ci się czuć naprawdę wyjątkowo – jak bardzo ważna osoba, bo to właśnie Ty jesteś dla nas najważniejsza.

Czego możesz się spodziewać po wizycie u nas? Przede wszystkim pełnego profesjonalizmu i indywidualnego dobrania zabiegu do Twoich potrzeb. Panująca w salonie przyjazna atmosfera sprawi, że zrelaksujesz się i zapomnisz choć na chwilę o troskach dnia codziennego. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci. Możesz u nas zamówić termin na wykonanie manicure hybrydowego, klasycznego czy żelowego. Wykonujemy także zabiegi pedicure.

Chcesz wiedzieć więcej o nas i oferowanych przez nas zabiegach? Nic bardziej prostego – umów się na wizytę – możesz zrobić to korzystając z intuicyjnego systemu rezerwacyjnego dostępnego online. Nasi pracownicy przed wykonaniem zabiegu przedstawią Ci ofertę oraz pomogą wybrać usługę, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich wymagań.

Zespół

Employee default
Anna Błaszkiewicz

Udogodnienia

  • Parking
  • Przyjazne dla dzieci
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.