Vinssen

Puławska 228, 02-670 Warszawa

Keep Calm and get a massage. Profesjonalny salon Vinssen to coś więcej niż masaże. To niepowtarzalna okazja do profesjonalnego zabiegu odprężającego, regenerującego i motywującego do większej koncentracji na swoim ciele oraz duszy. Tworzymy profesjonalną propozycję dla każdego z Państwa, dobierając indywidualnie ofertę pod aktualne potrzeby naszych odwiedzających.

Naszą ofertę stanowią między innymi Lomi Lomi Nui, a więc hawajski masaż relaksująco-leczniczy, który może działać lepiej niż psychoterapia i wpływać pozytywnie na nasze myślenie, masaż sportowy - dedykowany osobom czynnie uprawiającym sport i będącym narażonym na ciągłe urazy ciała oraz naciągnięcia różnych partii mięśni. Innowacyjny wieloigłowy masażer, który zapewnia naszym klientom wspomaganie leczenia i pełny relaks. Oferujemy skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu poprzez zastosowanie baniek chińskich.

Profesjonalny masaż łagodzi napięcie mięśniowe, wspomaga regenerację indywidualną, jest elementem niezbędnym do efektywnej odnowy biologicznej. Wpływa kojąco na nerwy, pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu lub treningu i skutecznie przygotowuje mięśnie naszego ciała do kolejnych zadań i obciążeń.

Zapewniamy skuteczność zabiegów, trwałość efektów i bardzo przyjemną atmosferę podczas sesji. Nasze masaże to cały rytuał dbania o ciało i umysł, możliwość pobycia sam na sam z własnymi myślami, a także odstresowania się przy orientalnym zapachu olejków.

Zapraszamy bardzo serdecznie na najlepszy masaż w całej Warszawie. Z łatwością dotrzecie do nas Państwo samochodem- wjazd od ulicy Bukowińskiej, adres Puławska 228 miasto Warszawa. Można także dojechać komunikacją miejską- najłatwiej wysiąść na przystanku Bukowińska 04.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.