Przejdź do głównej zawartości

VICI CLINIC - Kraków

Świętego Sebastiana 2, 31-049 Kraków

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Każdy, kto odwiedzi naszą Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Tutaj zespół najwyższej klasy specjalistów od ponad 5 lat dba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu pozostają do Państwa dyspozycji trzy kliniki: VICI CLINIC Kraków, VICI CLINIC Nowy Sącz oraz VICI CLINIC Stalowa Wola. To miejsca o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych i medycznych oraz najskuteczniejszych urządzeń.

Nasi specjaliści wykonują zabiegi na renomowanych urządzeniach posiadających atesty medyczne: ELFU HIFU, laser diodowy LightSheer Duet i laser diodowy LightSheer Desire, laser IPL Nordlys Ellipse, laser frakcyjny FRAX Nordlys Ellipse kriolipoliza LipoCryo, kombinezon ReduStim, karboksyterapia Criss, oxybrazja i infuzja tlenowa Criss, persoterapia Arosha oraz Oczyszczanie Wodorowe.

Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi – naszymi partnerami są Dermalogica, Pevonia, Style Age, Croma, Alergan, Purles, Arosha. Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach kosmetycznych oraz kongresach medycyny estetycznej, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

VICI CLINIC to miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów - nasi specjaliści czekają na Ciebie!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy