Velvet Skin - Studio Laseroterapii

ul. Świętokrzyska 32 lok. 156, 00-116 Warszawa

Jesteśmy nowoczesnym salonem laseroterapii i kosmetologii estetycznej mieszczącym się w samym centrum Warszawy, pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ i Świętokrzyska. Specjalizujemy się w laseroterapii (zabiegi laserem frakcyjnym Fotona, depilacja laserowa LightSheer Duet), kosmetologii estetycznej (mezoterapia igłowa i mikroigłowa, karboksyterapia, peelingi medyczne i inne) oraz modelowaniu ciała i liftingu twarzy najnowocześniejszymi urządzeniami hi-tech (endermologia Icoone, radiofrekwencja Maximus Trilipo Med, termolifting Zaffiro, kriolipoliza LipoCryo i inne).

Co nas wyróżnia?
1. Jakość, skuteczność i najwyższe standardy wykonywanych zabiegów - w naszej ofercie znajdziesz tylko najnowocześniejsze, sprawdzone, skuteczne i bezpieczne lasery i urządzenia hi-tech oraz produkty medyczne najlepszych marek. Bardzo dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa zabiegów, pracujemy tylko na materiałach jednorazowych lub przeznaczonych do sterylizacji – posiadamy własny autoklaw do sterylizacji medycznej.

2. Doświadczenie i profesjonalizm – istniejemy od 2011 r. i przeprowadziliśmy kilkadziesiąt tysięcy zabiegów, jesteśmy zespołem specjalistów, lekarzy i kosmetologów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia i uczestnictwo w konferencjach i targach.

3. Indywidualne podejście do Klienta - pierwsza wizyta poprzedzona jest bezpłatną konsultacją kosmetologiczną, podczas której przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny, wykonujemy próbę laserową i rekomendujemy odpowiednie zabiegi, zgodnie z problemem oraz oczekiwaniami Klienta. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z szacunkiem i zrozumieniem. U nas nie ma pośpiechu, zapewniamy miłą atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wszystko to gwarantuje rewelacyjne efekty przeprowadzanych zabiegów oraz pełne zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy!

Kosmetyczka
5.0
3 opinie

Opinie

 • MA
  5.0

  zawsze jest rewelacyjnie :-)

  Małgorzata 23.12.2016
 • AN
  5.0

  profesjonalnie i sympatycznie:)

  Anna 22.12.2016
 • MA
  5.0
  Magdalena 22.12.2016

Zespół

Olga mae
Olga Stopińska
Kamila mae
Kamila Krajewska
Agnieszka mae
Agnieszka Klimowicz
Karina mae
Karina Lewandowska
Klaudia mae
Klaudia Dudzik
Employee default
inne

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Internet (Wi-Fi)
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.