Velvet Skin Clinic

ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Mesopeel melanoplus - peeling punktowy Mesoestetic

 • Mesopeel melanoplus - peeling punktowy Mesoestetic 30 min
  150 zł
  RezerwujPeelingi chemiczne mesopeel Mesoestetic


Dermatologiczne peelingi mesopeel laboratorium mesoestetic to grupa preparatów o wyjątkowych właściwościach eksfoliacyjnych i terapeutycznych. Pozwalają na kontrolowane złuszczanie wierzchnich warstw naskórka, przy użyciu czynników i substancji chemicznych o różnej sile działania. Ze względu na ich wielokierunkowe działanie, wysoki profil bezpieczeństwa i szerokie właściwości terapeutyczne, z powodzeniem wykorzystywane są w dermatologii, medycynie estetycznej oraz kosmetologii.


Dermatologiczne peelingi mesopeel
Innowacyjne peelingi mesopeel Mesoestetic zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających specjalistów z zakresu dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Cechuje je wysoka efektywność terapeutyczna, bezpieczeństwo i łatwość stosowania. Przeznaczone są do terapii różnych problemów skórnych, takich jak hiperpigmentacja, oznaki starzenia skóry, zmiany trądzikowe i potrądzikowe (blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne), blizny i rozstępy oraz inne niedoskonałości.

Peelingi mesopeel zapewniają wysokie, stopniowe i narastające w czasie efekty terapeutyczne zabiegów wykonywanych zarówno na twarzy, jak i ciele. Wszystkie peelingi zostały stworzone w oparciu o unikalną medyczną formułę - formułę roztworu hydroglicerynowego, która łącząc zalety peelingów alkoholowych (szybka i intensywna penetracja kwasu w głąb skóry) i peelingów żelowych (łatwość aplikacji, pełna kontrola nad intensywnością zabiegu, minimalizacja podrażnień) zapewnia wysoko skuteczne i bardzo bezpieczne oraz w pełni medyczne efekty terapii.

Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostało badaniami i certyfikatami medycznymi - preparaty zarejestrowane są jako wyroby medyczne klasy I.

Działanie peelingów mesopeel
Redukcja niedoskonałości (zaskórników, rozszerzonych porów) i wygładzenie powierzchni skóry

Korzystne pogrubienie żywych warstw naskórka, redukcja nadmiernej warstwy rogowej

Redukcja objawów starzenia się skóry, spłycenie zmarszczek, poprawa sprężystości

Wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie przebarwień, blask i promienność

Redukcja zmian trądzikowych, blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych (PIH)

Oczyszczanie i dotlenianie, przywrócenie właściwych funkcji skóry.
Wszechstronność zastosowań i terapie łączonePeelingi mesopeel dają możliwość maksymalnego dostosowania terapii do indywidualnych potrzeb i możliwości skóry każdego pacjenta. Pozwalają stworzyć unikalne protokoły zabiegowe gwarantując wielokierunkowe efekty terapii. Można je stosować samodzielnie jako monoterapię lub w protokołach łączonych wykorzystując różne preparaty gamy mesopeel - w jednej sesji zabiegowej (technika kanapkowa) lub stosować je naprzemiennie w ramach jednej serii zabiegów.

Peelingi mogą być stosowane jako samodzielna, wysoce efektywna terapia kwasowa różnorodnych problemów skórnych lub jako część bardziej rozbudowanej terapii zabiegowej złożonej z różnych technologii i zabiegów różnych marek. W szczególności w Velvet Skin Clinic peelingi mesopeel są składową takich autorskich programów terapeutycznych jak np. programy anti-aging, programy liftingujące czy programy antytrądzikowe.Przebieg zabiegu i zalecana liczba zabiegówPrzed każdym zabiegiem peelingu mesopeel zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zabieg składa się z kilku etapów: w pierwszej kolejności następuje dokładny demakijaż i oczyszczenie skóry twarzy. Kluczowym etapem jest odtłuszczenie skóry płynem odtłuszczającym, co zapewnia właściwą i równomierną penetrację kwasów na całym obszarze zabiegowym. Następnie zostają zabezpieczone oczy oraz miejsca wrażliwe i nałożony właściwy preparat z gamy peelingów mesopeel. Kosmetolog dobiera do rodzaju, grubości i kondycji skóry zaróno preparat i jego stężenie, jak i czas oraz technikę aplikacji. Po odpowiednim czasie ekspozycji, preparat zostaje zmyty a skóra zneutralizowana płynem neutralizującym. Ostatnim etapem zabiegu jest aplikacja specjalnego kremu regenerującego oraz kremu z filtrem przeciwsłonecznym.

Już jeden zabieg daje wymierną poprawę jakości skóry, jednakże dla osiągnięcia optymalnych efektów rekomenduje się wykonywanie peelingów mesopeel w seriach zabiegowych. Jedna seria obejmuje 4-6 peelingów wykonywanych w odstępach 2-tygodniowych.
Przygotowanie do zabiegu mesopeel


- w ciągu 3 tygodni przed peelingiem nie można wykonywać żadnych innych peelingów profesjonalnych (dermabrazja, mikrodermabrazja, peelingi ultradźwiękowe, zabiegi laserowe)

- w ciągu 2 tygodni przez zabiegiem należy unikać korzystania z solarium i długotrwałej ekspozycji na słońce

- w ciągu 1 tygodnia przed zabiegiem nie można wykonywać zabiegów medycyny estetycznej takich jak implantacja wypełniaczy, mezoterapia lub toksyna botulinowa

- w ciągu 5 dni przed zabiegiem nie można stosować substancji o właściwościach ścierających lub drażniących skórę, nie zaleca się farbowania, wybielania, depilacji ani golenia obszaru zabiegu; w przypadku mężczyzn - zalecany okres od ogolenia zarostu wynosi co najmniej 24 godziny
Przeciwwskazania do peelingów mesopeel • ciąża i karmienie piersią

 • nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek składnik peelingu

 • aktywne choroby skóry oraz infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze

 • przyjmowanie retinoidów doustnych (należy odczekać 6 miesięcy od skończenia kuracji)

 • aktywne choroby skóry oraz infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze

 • opryszczka w stanie aktywnym

 • choroby autoimmunologiczne, przewlekłe choroby deratologiczne, nowotwory

 • przebyty niedawno zabieg dermatologiczny, laserowy, medycyny estetycznej

 • skłonność do bliznowców i blizn przerostowych

 • liczne brodawki i zmiany skórne

 • otwarte rany

 • czynna postać trądziku z otwartymi ranami i zakażeniem

 • świeża opalenizna (należy odczekać 2 tygodnie od opalania)Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.