Vell Spa - Opinions

Malczewskiego 1, 71-616 Szczecin
4.5
4 opinie

Opinie

 • LA
  4.0
  niezweryfikowany

  Ja korzystam z usług pani Roni Witwickiej na ul. Malczewskiego w salonie Vell. To cudowna kobieta. Nigdy nie wyglądałam lepiej. Bardzo trafnie dobrała mi fryzurę do twarzy i kolor (jak marzenie). Znajomi twierdzą, że nigdy nie wyglądałam lepiej.

  Ceny może nie są najniższe, ale cieszę się, że dzięki temu nie muszę siedzieć z "śmierdzącymi" ludźmi w jednym miejscu.
  POLECAM

 • EM
  4.0
  niezweryfikowany

  Od kilku miesięcy szukałam pani Broni Witwickiej, bo salon został przeniesiony, a ja potrzebowałam fryzury i makijażu na wesele. Dotąd nigdy nie byłam zadowolona z uczesania u innych stylistów - z makijażem nie chciałam ryzykować. Malowałam się i czesałam u pani Broni i wiedziałam, że będę wyglądała zjawiskowo.
  W czasie poszukiwań okazało się, że nie tylko ja poszukuję pani Broni. Dlatego, dla takich jak ja zostawiam informację: Pani Bronia pracuje w Policach przy targowisku miejskim (przedostatni przystanek 107). Szczegóły na stronie internetowej www.vell.com.pl Ten numer telefonu jest nieaktualny!!!

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam od kilku lat. Nie wyobrażam sobie, żeby chodzić w inne miejsce. Personel miły, życzliwy, kulturalny i pozytywnie nastawiony - taka swojska atmosfera. Chyba każdy się tutaj dobrze czuje. Zabiegi na wysokim poziomie. Właścicielka jest prezesową stowarzyszenia kosmetycznego (ogólnopolskiego). Pozostali pracownicy wyszkoleni - widać po efektach pracy i po dyplomach. Cudowne miejsce. Polecam.

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem już stałą klientką. Kompleksowość usług, to duży walor. Są tu specjaliści niemal od wszystkiego - nie trzeba szukać po mieście dobrej kosmetyczki, masażystki czy fryzjera, bo wszyscy są w jednym miejscu. Bardzo miłe dziewczyny. Jestem zadowolona ze wszystkich usług w tym salonie. Dobre opinie na ich temat są też na innych portalach i to chyba o czymś świadczy. Pani Bronia Witwicka właścicielka salonu, jest niesamowita. Stworzyła super miejsce z super fachowcami - co nie da się ukryć sama też jest najlepszym specjalistą jakiego spotkałam. Potrafi odmienić nas od stóp do głów w dosłownym tego słowa znaczeniu.