V&K Cosmetic

ul. Kapelanka 6a, 30-347 Kraków (Przystanek Słomiana, wejście od głównej ulicy, po prawej stronie obok żłobka. )

Firmowy salon V&K Cosmetic, wyłącznego dystrybutora produktów SNS Manicure Tytanowy, Footlogix i LART (www.vkcosmetic.pl).
Zapraszamy na:
- Manicure, w tym Manicure Tytanowy SNS;
- Pedicure Kosmetyczny na produktach Footlogix;
- Stylizację brwi i rzęs;
- Przedłużanie rzęs;
-------------------------------
Piękny i naprawdę wytrzymały – właśnie taki jest manicure tytanowy. Jeśli marzysz o zadbanych paznokciach, które będą efektownie wystylizowane przez długie tygodnie, zapraszamy do salonu V&K Cosmetic – wyłącznego dystrybutora produktów SNS Manicure Tytanowy oraz Footlogix. Można nas znaleźć w Krakowie na Dębnikach, przy ul. Twardowskiego 33a/U3.

V&K Cosmetic to pierwszy na świecie producent profesjonalnych kosmetyków do manicure tytanowego. To innowacyjna technologia stylizacji paznokci, polegająca na pokryciu płytki bazą podkładową i naniesieniu na nie specjalnego pudru. Manicure błyskawicznie wysycha, a jego utwardzenie nie wymaga korzystania z lampy UV. Co ważne, z uwagi na nieinwazyjny sposób aplikacji, manicure tytanowy nie niszczy paznokci. Ponadto składniki odżywcze zawarte w kosmetykach wzmacniają je i przeciwdziałają powstawaniu przebarwień. Warto również zaznaczyć, że preparaty do manicure tytanowego w swoim składzie zawierają witaminy i wapń. Są natomiast pozbawione szkodliwych substancji chemicznych.

Firmowe salony V&K Cosmetic są gwarancją stylizacji paznokci na najwyższym poziomie. Tutaj zabiegi wykonywane są przez profesjonalnych stylistów, wyspecjalizowanych w zakresie technik manicure tytanowego. W ofercie krakowskiego salonu V&K Cosmetic można znaleźć różnorodne zabiegi na dłonie i stopy. Klienci mogą również kupić tu specjalistyczne pudry oraz bazy do manicure tytanowego.

Wypróbuj innowacyjną metodę pielęgnacji dłoni. Wybierz manicure tytanowy i zadbaj o dobrą kondycję paznokci!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.