Uv Matrix - Studio Urody Schwarzkopf Barbara Machel - Opinions

Ul. Juliusza Słowackiego 5, 37-700 Przemyśl
3.0
3 opinie

Opinie

 • MA
  2.0
  niezweryfikowany

  W "salonie" robiłam paznokcie - hybrydy. Efekt tragedia. Kolejka ogromna, uznałam to za dobry znak, mimo umówionej wizyty na konkretną godzinę, musiałam sporo czekać na swoją kolej. Nie było warto! Pani paznokcie robiła szybko, niedbale, efekt był koszmarny, lakier zlewał się na boki, nie był równomiernie nałożony. W domu chciało mi się płakać! Nie polecam. Miałam też nieprzyjemność korzystać z usług fryzjerskich w tym salonie. Pani z dłuższymi włosami (ruda) obcięła mnie zadowalająco, więc wróciłam do salonu po jakimś czasie. Tym razem pani z krótszymi włosami się mną "zajęła", koszmar! zniszczone włosy, krzywo obcięte, wróciłam z reklamacją ale usłyszałam, że tak ma być i już. Musiałam szukać fryzjerki która chociaz wyrówna włosy bo nic innego nie dało się zrobić. Nigdy więcej! Nerwy, strata pieniędzy i zniszczone włosy na dłuuugie tygodnie.

 • PN
  2.0
  niezweryfikowany

  Paznokcie zrobione tragicznie. Po dwoch dniach wszystkie zlamane...nie jest to wina uzytkowania gdyz po tym nieudanym.zabiegu skorzystalam z innego salonu z ktorego bylam mega zadowolona. Ogolem nie polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten salon zarówno zabiegi kosmetyczne jak i fryzjerskie na pełnym poziomie .Polecam kosmetyczke Pania Basie a fryzjerkę Pania Martynke (rudą) .