Usługi kosmetyczne - Opinions

ul. Antoniego Antczaka, Gdańsk Gdańsk
4.2
5 opinii

Opinie

 • MA
  1.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobrze że są takie osoby, które chcą do klienta dojeżdzać, mam wątpliwości co do kosmetyków zagranicznych ?, jakie to są, że 2 godzinna wizyta kosztuje 50 zł?

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam,
  znalazłam ogłoszenie Pani Ani i zastanawiam się czy nie skorzystać. Spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami, ale waham się czy takie usługi wykonywane w domu są profesjonalne, takie jak w zakładzie. Czy jest czysto i sterylnie? Pozdrawiam
  Martyna z Pruszcza Gdańskiego

 • K
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam, w końcu zaczęłam regularnie dbać o swoją cerę, umawiam się wtedy kiedy mi pasuje i kiedy potrzebuję. Efekty widać, bo najdroższe kremy nie dadzą tego co regularne zabiegi. Pani Ania przy każdej wizycie dokładnie obserwuje co się dzieje na twarzy i dobiera zabieg - cerę mam teraz taką, że nie muszę na co dzień używać podkładu (wcześniej musiałam tuszować jakieś pryszcze, rozszerzone pory i w ogóle jakaś taka smętna ta twarz była). Pani Aniu dziękuję :-))

 • CE
  5.0
  niezweryfikowany

  Skorzystałam z usług tej Pani i jestem bardzo zadowolona, depilacja nóg bezbolesna, tania i szybka. Bardzo miła ta Pani.

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Panią Annę - kosmetyczkę z Orunii Górnej, przyjmuje u siebie, dojeżdża również do klientki. Robi super wszystkie zabiegi na twarz takie jak w salonie tylko o 50% taniej, kobieta zna się na rzeczy, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Chodzę co 4 tyg. zabieg od 1,5 do 2 godz. kosztuje 50 zł, kosmetyki ma zagraniczne. Buźka wygląda rewelacyjnie, ja mam cerę wrażliwą i ciężko dotychczas było sobie z nią poradzić, ale Pani ma takie różne sposoby i maski że jest 100% poprawy-:). Z serca poleacm Panią Anne nr tel. 518503709