Upiększarnia - Opinions

Szosa Lubicka 166, 87-100 Toruń
3.7
3 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Upiekszarnia to idealne miejce na relaks dzieki gustownemu wystrojowi oraz przyjemnej obsludze. Salon posiada bardzo szeroki zakres uslug w rozsadnych cenach.
  Najwiesze wrazenie zrobil na mnie profesjonalizm i dbalosc o szczegoly kosmetyczek, zwlaszcza Pani Julity, ktora serdecznie polecam. Musze przyznac, ze nigdy wczesniej nie mialam tak idealnie zrobionego pedicure zas zabieg dermapen choc nie nalezy do najprzyjemniejszych to dzieki Pani Julicie byl wrecz relaksujacy.
  Pozdrawiam cala obsluge Upiekszarni.

 • LE
  1.0
  niezweryfikowany

  Żenada. czas oczekiwania na makijaż trwały brwi za nie małe pieniądze miesiąc. No dobrze, podobno są dobrzy. Po jakimś czasie telefon, że właścicielka jedzie na szkolenie i jej nie będzie. Hmm, chyba o szkoleniach wie się wcześniej, albo wypada zaproponować wcześniejszą godzinę.No ale trudno, mogę przyjść tylko w piątek następny możliwy termin za 3 tygodnie. No trudno, czekam. 2 dni przed terminem że znowu baby nie będzie "z przyczyn niezależnych" i inny termin. Hę? Co proszę? Wstyd i żenada. Następny jakikolwiek termin za miesiąc. Żenujące podejście do klienta. Nie pójdę i nie polecę nikomu.

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Magiczne miejsce, cudowna atmosfera i fachowa obsługa. Pani Doroto, tak trzymać!