Przejdź do głównej zawartości

UCINKA

Nowopogońska 225/2, 41-253 Czeladź

Nowa fryzura z pewnością poprawi Twój nastrój! Umów się na wizytę w salonie uCinka. Tutaj wiemy, jak profesjonalnie zatroszczyć się o włosy i dbamy o dobrą atmosferę. Za wyjątkowy charakter tego miejsca odpowiedzialny jest Marcin Kuśpiel – fryzjer z prawdziwą pasją. Utalentowani styliści, wysokiej jakości kosmetyki i przyjemnie urządzone wnętrza – to właśnie to, czego możesz spodziewać się po naszym salonie. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych w warsztacie fryzjerskim uCinka są doskonałe opinie naszych klientów.

W salonie uCinka kreujemy fryzury na głowach pań i panów. W naszej ofercie znajduje się strzyżenie, modelowanie, farbowanie, upięcia okolicznościowe oraz zabiegi regeneracyjne z sauną. Z przyjemnością doradzimy także, jak efektownie zmienić wygląd. Możemy przeprowadzić spektakularną metamorfozę lub subtelnie dopracować image. Tworzymy zarówno klasyczne, jak i awangardowe stylizacje, które są odzwierciedleniem indywidualnych cech konkretnej osoby. Zawsze robimy wszystko, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasz salon fryzjerski znajduje się w Czeladzi przy ul. Nowopogońskiej 225/2.W pobliżu budynku znajduje się ogólnodostępny parking, na którym można zostawić auto. Na zabiegi w warsztacie fryzjerskim uCinka warto umawiać się przez Internet – rezerwacja online trwa tylko kilka minut. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu! Zapraszamy na profesjonalne zabiegi, na których z pewnością się nie zawiedziesz.

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa