Tuning Your Style Bielecka Adrianna - Opinie

Chorzów ul Kościuszki 10, 41-500 Chorzów
5.0
12 opinii

Opinie

 • :)
  5.0
  niezweryfikowany

  Ada wie co robi i robi to dobrze :) jest mega profesjonalna, przyjemna i kompetentna. Rzęsy nie tylko ładnie wyglądają ale też długo się trzymają.
  Jak najbardziej polecam, szczególnie tym dziewczynom, które są po nieudanych "zabiegach" w innych salonach, Ada Was "naprawi" :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam ! Najlepsza :) ! Szkolenie u Pani Ady genialne ! nigdzie nie nauczyłabym się tyle co u Pani Ady , bardzo miła kobitka wszystko dokładnie wytłumaczy pokaże , nie krzyczy a przede wszystkim bardo sympatyczna . Polecam

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam w 100 % bardzo mila i profesjonalna zawsze jestem zachwycona efektem koncowym no i najwazniejaze zaklada rzeski szybko a nie jak u innych po 3 lub 4 godzinki wiec dziewczyny umawiamy sie bo naprawde warto

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Z głębi serca polecam mobilny salon Ślicznotka. Indywidualne podejście do klienta. Precyzyjne wykonanie zabiegu w bardzo miłej atmosferze.
  Wysoka jakość usługi.
  Rzęsy po zabiegu przedłużania nie są posklejane tylko ładnie oddzielone.!
  Polecam :))

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam! Zawsze przemiła atmosfera i profesjonalnie wykonany zabieg. Jestem przezadowolona z efektów jakie pani Ada robi z moimi rzęsami za każdym razem. Widać zaangażowanie wkładane w swoją pracę. Z czystym sumieniem polecam każdemu

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecem ! Usługi wykonywane są profesjonalnie ! Szybko a z wysoką ich jakością. Bardzo miła atmosfera, potrafi również bardzo dobrze doradzić w każdym wykonywanym zabiegu! Jestem stałą zadowoloną klientką.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie i z ręką na sercu polecam! Zawsze przemiła atmosfera i profesjonalnie wykonany zabieg. Jestem przezadowolona z efektów za każdym razem. Widać zaangażowanie i pasje w tym co robi Ada. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam w 100 % bardzo mila i fachowa obluga klienta, indywidualne podejcie do kazdej z Nas . Zabiegi wykonywane sa na naprawde dobrych materialach i gwarantuja trwale efekty . Staly kontakt i szczegolowe informacje na temat wykonywanych zabiegow .Pelen profesjonalizm :)Polecam z czystym sumieniem :)

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg przedluzania rzes jest wykonywany profesjonalnie ,w miarę szybko i w miłej atmosferze,rzesy dlugo się utrzymuja, nie są sklejone i nie wyglądaja zbyt sztucznie a efekt jest super ,polecam każdemu

 • CL
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam salon mobilny ''Ślicznotka''. Za każdym razem przychodzę i wychodzę z uśmiechem na twarzy i jetem bardzo zadowolona. Przedłużanie rzęs oraz włosów w wykonaniu Ady jest po prostu rewelacyjne, bardzo miła atmosfera i oczywiście efekty utrzymują się bardzo długo. Inne usługi również na ogromny plus. Polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  wszystko zrobione starannie.
  rzesy,wlosy bardzo dlugo sie trzymaja.
  Kosmetyczka doradza, pomaga i zawsze odpowiada na wszystkie pytania.
  Zabiegi sa bardzo tanie a czas oczekiwania krotki.
  jak najbardziej polecam

 • J:
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam ! Ja jestem zawsze bardzo zadowolona z efektów końcowych. Wchodzę i wychodzę z uśmiechem na twarzy ;) . Fachowa i miła obsługa, oryginalne podejście do klientki, dokładność i perfekcja, rewelacyjne doradztwo. ;))