TrychoMed Anna Bonisławska Medycyna i Kosmetyka

Zygmunta Słomińskiego 17, 00-001 Warszawa

Infuzja Tlenowa-pakiet 4 zabiegów

  • Infuzja Tlenowa-pakiet 4 zabiegów 30 min
    300 zł
    Rezerwuj

Infuzja tlenowa - zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Zabieg wykonywany jest przy pomocy aerografu, który oddaje przefiltrowany i skoncentrowany 96 % tlen wraz z czynnikami aktywnymi, dobranymi przez trychologa do indywidualnego problemu skóry głowy. Tym rodzajem dyszy możemy wykonać zabiegi dotleniające i wzmacniające naczynka krwionośne oraz regulujące pracę gruczołów łojowych.

Efektem tego finalnie jest przyspieszony porost włosów, zmniejszenie procesu wypadania włosów i przede wszystkim zdrowa skóra głowy.

Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych.

Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i mogą być wykonywane przez cały rok. Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny również dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Pakiet infuzji zawiera 4 zabiegi.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.