TrychoMed Anna Bonisławska Medycyna i Kosmetyka

Zygmunta Słomińskiego 17, 00-001 Warszawa

Wizyta Konsultacyjna

  • Wizyta Konsultacyjna 30 min
    0 zł
    Rezerwuj

Konsultacja trychologiczna polega na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu trychologicznego - na temat stanu zdrowia, zaburzeń hormonalnych, morfologii, diety, stosowanych zabiegów oraz kosmetyków. W zależności od przypadku trycholog sugeruje wykonanie badań analitycznych Podczas konsultacji wykonywana jest trichoskopia – procedura diagnostyczna pozwalająca na różnicowanie typów łysienia oraz dermatoz. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna, ale

Wizyta, która jest odwołana poźniej niż 24 godziny przed planowaną- to kolejna jest wizytą płatną- 80 zł. Proszę o przemyślane zapisy.

PRZYGOTOWANIE DO KONSULTACJI:

Nie myj głowy co najmniej 24 godziny przed wizytą- to powie każdy trycholog I to bardzo istotna wiadomość. Ważne, aby nie stosować żadnych środków do stylizacji na skórę głowy. Drogie Panie zapamiętajcie Wasze włosy nie powinny być też bezpośrednio po farbowaniu, szczególnie w przypadku ciemnych kolorów- poczekajcie chociaż tydzień. Farba pokryje skórę i nic nie zobaczę w kamerce. Zastanów się nad dwoma podstawowymi pytaniami: z jakim problemem przychodzisz i od kiedy on trwa. Warto mieć ze sobą aktualne wyniki morfologii krwi bardzo dobrze jesli masz zbadany poziom TSH, FT3, FT4, ATPO i ATG, poziom ferrytyny, witaminy D3, B12, cynku oraz OB lub CRP. Panie, jeśli są wskazania mogą zostać poproszone o wykonanie badań hormonów płciowych: testosteronu, androstendionu, prolaktyny, estradiolu i progesteron. Spisz jakie leki przyjmujesz i kosmetyki używasz. Powiedz o wszystkich chorobach przewlekłych i problemach zdrowotnych, stresie, odżywianiu itp. Wywiad to podstawa dobrej diagnozy.

Badanie włosów i skóry głowy, plan leczenia, konsultacja- BEZPŁATNIE

Wizyta, która jest odwołana poźniej niż 24 godziny przed planowaną- jest wizytą płatną- 80 zł

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.