TrychoMed Anna Bonisławska Medycyna i Kosmetyka

Zygmunta Słomińskiego 17, 00-001 Warszawa (Nasz gabinet mieści się w świetnie skomunikowanym miejscu - na przeciwko centrum handlowego Arkadia. Bliskość wszelkich dostępnych środków komunikacji pozwoli do nas dotrzeć wygodnie i bez stresu.)

Chcesz zadbać o piękne włosy i zdrową skórę głowy? Umów się na wizytę w TrychoMed. To specjalistyczny gabinet, który został założony przez Annę Bonisławską. To trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Ekspertka jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Co więcej, nieustannie poszerza swoją wiedzę na krajowych i zagranicznych konwentach oraz szkoleniach.

Każda wizyta w TrychoMed rozpoczyna się od wnikliwej rozmowy z klientem (pierwsze konsultacje są bezpłatne) oraz szczegółowej diagnostyki. Anna Bonisławska stara się jak najlepiej poznać problemy i na tej podstawie doradza trychoterapię, na którą często oprócz zabiegów składa się również specjalna dieta. Później specjalistka dokładnie omawia przebieg terapii. W ofercie TrychoMed można znaleźć różnorodne zabiegi lecznicze, m.in.: infuzję tlenową, karboksyterapię, mezoterapię witaminową, osocze bogatopłytkowe czy kuracje stymulujące porost włosów przygotowane na miarę potrzeb klienta.

TrychoMed położony jest w Warszawie przy ul. Zygmunta Słomińskiego 17 (naprzeciwko Centrum Handlowego Arkadia). W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe, z których mogą korzystać klienci gabinetu. Zachęcamy do rezerwowana wizyt przez Internet. Na konsulacie do trychologa zapraszamy wszystkich, którzy mają problemy z wypadającymi włosami. Warto tu przyjść, ponieważ specjalista może zadbać o to, aby fryzura znów stała się gęsta i efektowna!

4.9
9 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty dziękuję i pozdrawiam

 • D.
  5.0
  Wizyta Konsultacyjna

  Bardzo miła profesjonalna i merytoryczna konsultacja ze strony Pani Ani :)

 • AN
  5.0
  Mezoterapia Witaminowa, Wizyta Konsultacyjna

  Super wizyta polecam

 • RA
  5.0
  Mezoterapia Witaminowa, Wizyta Konsultacyjna

  Wizytę oceniam bardzo pomyślnie, dowiedziałem się co mi dolega jak mogę zaradzić moim dolegliwościom. Czekam na efekty leczenia :) Pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam.

 • EW
  4.0
  Mezoterapia Witaminowa, Wizyta Konsultacyjna

Zespół

Anna Bonisławska
Trycholog

Udogodnienia

 • Parking

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.