Zyskaj
zniżkę płacąc

Trycholog Mariola Piotrowska

Perłowa 20 E, 81-187 Gdynia

Próbowałeś już wszystkiego w walce z łupieżem? Skóra głowy swędzi i jest zaczerwieniona? Z przerażeniem obserwujesz coraz więcej wypadających włosów na ubraniach, na poduszce, w łazience? Obawiasz się słabych, przerzedzonych włosów i łysiny? Z żalem oglądasz zdjęcia siebie w bujnej fryzurze? Jednocześnie krępujesz się rozmawiać o swoich problemach i liczysz, że metodą prób i błędów, w końcu uda Ci się znaleźć właściwe rozwiązanie na własną rękę?

Dość tych męczarni! Twoje włosy i skóra głowy zasługują na skuteczną, specjalistyczną kurację i dobrze dobraną codzienną pielęgnację. Pora na wizytę w gabinecie trychologicznym, u doświadczonego specjalisty w zakresie prawidłowej diagnozy i walce z uporczywymi problemami włosów i skóry głowy.

Nazywam się Mariola Piotrowska i od 20 lat zajmuję się badaniem skóry głowy i leczeniem dolegliwości trychologicznych. Zapraszam Cię do Gdyni, gdzie na ul. Perłowej 20E prowadzę gabinet Zakątek Urody. Nie musisz się niczego obawiać. Wysoka kultura osobista, empatia, koncentracja na miłej, przyjaznej atmosferze spotkania i dyskrecja to moje cechy rozpoznawcze. Przeprowadzę szczegółową analizę Twojego problemu, postaram się ustalić jego przyczynę i dołożę wszelkich starań, aby ułożyć właściwy program jego eliminacji. Posiadam wiedzę i pełne kwalifikacje do wykonywania zabiegów trychologicznych na markowym, specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji. Wysokie kompetencje i sukcesy w walce ze schorzeniami skóry głowy potwierdzają pozytywne opinie kilku tysięcy moich zadowolonych Klientów. Przekonaj się sam. Dzięki sprawnej rezerwacji online umówisz wizytę bez stresu i bez kolejki. Po prostu kliknij, przyjdź i pozwól sobie pomóc.

Płać BLIKIEM w aplikacji Moment.pl
i oszczędzaj

Odbierz 10 zł zniżki za płatność o wartości minimum 50 zł!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.