TrychoEstetica Kosmetyka i Trychologia

Sobieskiego 4A, 34-300 Żywiec (Pasaż Sobieskiego (naprzeciwko kina Janosik))

Piękne włosy, zdrowa skóra głowy, zadbane stopy, gładka, odżywiona twarz i młodo wyglądające ciało – właśnie tym zajmujemy się w salonie TrychoEstetica. Tutaj nad zdrowiem i dobrym samopoczuciem klientów czuwa wykwalifikowany personel. Nasi specjaliści nie szczędzą czasu na profesjonalne konsultacje, chętnie doradzają najlepsze rozwiązania oraz zalecają zabiegi i terapie, które pozwolą jak najszybciej osiągnąć oczekiwane efekty. W naszym salonie pracujemy jedynie na wysokiej klasy sprzęcie oraz sprawdzonych kosmetykach uznanych marek.

Masz kłopoty z włosami i skórą głowy? Przyjdź do nas. Za pomocą profesjonalnego sprzętu przyjrzymy się Twoim problemom w dużym powiększeniu i znajdziemy sposoby na to, aby włosy na nowo stały się gęste i odżywione. W TrychoEststica zajmujemy się stylizacją brwi i rzęs (w tym przedłużaniem włosków) oraz przekłuwamy uszy. Przeprowadzamy też różnorodne zabiegi na twarz (m.in.: mikrodermabrazję, peelingi kawitacyjne i sonoforezę), laseroterapię i karboksyterapię, a także wykonujemy makijaż dzienny i wieczorowy. Zachęcamy do korzystania z masaży i usług podologa.

Gabinet TrychoEstetica zlokalizowany jest w Żywcu przy ul. Sobieskiego 4A (w Pasażu Sobieskim). Tuż przy budynku znajduje się parking dla klientów. Należność za usługi można uiścić gotówką lub kartą płatniczą. Serdecznie zapraszamy na specjalistyczne konsultacje i wysokiej klasy zabiegi upiększające!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.