Trycho Klinika

Stefana Batorego 23, 81-365 Gdańsk (Na przeciwko Straży Pożarnej przy ul. Partyzantów)

Klinika znajduje się w świetnie skomunikowanym miejscu w Gdańsku. Została stworzona by pomóc kobietom oraz mężczyznom w leczeniu problemów związanych ze skórą głowy oraz włosów.

W naszej Klinice zapewniamy diagnostykę i leczenie trychologiczne.
Wykonujemy zabiegi mezoterapii witaminowej, osocza bogatopłytkowego z wykorzystaniem najnowszych technologicznie preparatów.
Pierwsza wizyta w Klinice polega na konsultacji trychologicznej, w trakcie której przeprowadzamy dokładny wywiad na temat stanu zdrowia, zaburzeń hormonalnych, diety oraz stosowanych kosmetyków.
Podczas konsultacji wykonujemy trichoskopię - badanie, dzięki któremu za pomocą mikrokamery możemy ocenić stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyny problemu. Na sam koniec ustalamy plan zabiegowy oraz pielęgnacyjny który można wykonywać samodzielnie w domowym zaciszu.

Zwracamy uwagę na naturalne sposoby leczenia (współpracujemy z wiodącymi markami trychologicznymi), a co najważniejsze - na znalezienie i wyeliminowanie przyczyny problemu.

W Trycho Klinice zapewniamy następujące metody leczenia schorzeń skóry głowy oraz łysienia i zagęszczania włosów m.in. takie jak:
- osocze bogatopłytkowe,
- mezoterapia igłowa,
- mezoterapia mikroigłowa,
- peptydowa terapia leczenia łysienia dr Cyj Hair Filler,
- infuzja tlenowa
- peelingi medyczne skóry głowy

Dodatkowo oferujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii mające na celu poprawę kondycji i wygląd skóry m.in.
- oczyszczanie wodorowe
- wampirzy lifting (zabieg z osocza bogatopłytkowego)
- zabiegi za pomocą kwasu hialuronowego (powiększanie ust, wolumetria twarzy),
- mezoterapia igłowa
- mezoteriapia mikroigłowa

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.