Trichodiagnostic

ul. Wrocławska, 2F, 42-221 Częstochowa

Włosy odzwierciedlają stan naszego organizmu. Prowadzę gabinet trychologiczno-zabiegowy Trichodiagnostic, w którym wnikliwa diagnostyka jest podstawą do określenia przyczyny i wdrożenia działań, które trafnie wpiszą się w źródło problemu. Umożliwi nam to włączenie odpowiedniej terapii leczniczej i wspomagającej.
Niezwykle istotne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu, badania obrazowego- trichoskopii oraz analizy badań laboratoryjnych.
Moim celem jest pomoc osobom, które borykają się z problematyczną skórą głowy oraz nadmiernym wypadaniem włosów. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego przypadku to podstawa mojej praktyki. Holistyczne podejście oraz określenie przyczyny to pierwszy krok do skutecznej terapii i zaplanowania pielęgnacji domowej. Podejmuję systematycznie szkolenia z zakresu trychologii, wykorzystuję w gabinecie najnowsze technologie oraz pracuję na najwyższej jakości kosmeceutykach.
Coraz więcej osób cierpi z powodu chorób ogólnoustrojowych, cywilizacyjnych co skutkuje zaburzeniami funkcjonowania naszej skóry, a przede wszystkim skóry głowy, która jest receptoro- i hormono wrażliwa.
Należy mieć świadomość, że włosy mogą wypadać z różnych powodów. Niektóre z nich to: nadmierny stres, nieprzemyślane diety, odchudzanie, przewlekłe stany zapalne (np. uzębienia, zatok), niedobór lub nadmiar witamin i pierwiastków śladowych, zaburzenia krążenia krwi, niektóre leki, zaburzenia hormonalne, operacje/narkozy, czy późno zdiagnozowana cukrzyca. Nie można pominąć skutków: farbowania, rozjaśniania, trwałej ondulacji, które mogą podrażniać skórę głowy, zaburzać fazy wzrostu włosów oraz naruszyć florę bakteryjną, warstwę hydrolipidową jak i strukturę włosa.
Zachęcam do skorzystania z konsultacji trychologicznej w Trichodiagnostic na ul. Wrocławskiej 2F w Częstochowie.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.