Przejdź do głównej zawartości

Touch of Art Permanent Beauty

Przyczółkowa 223, 02-962 Warszawa (Vis a Vis Street Mall Wilanów)

Touch of Art Permanent Beauty to miejsce stworzone dla osób ceniących przede wszystkim profesjonalizm świadczony na najwyższym światowym poziomie. Tu zadbamy nie tylko o Twój wygląd ale i poczucie własnej wartości. W sposób subtelny naprawimy to z czym nie poradziła sobie natura. To tu wykonamy Twój makijaż permanentny, który jedynie podkreśli urodę, zadbamy o perfekcyjną kondycję Twojej skóry redukując oznaki starzenia, poprawimy walory estetyczne Twojej sylwetki.

Nasza oferta bazuje przede wszystkim na najnowszych trendach w makijażu permanentnym. Szkolenia pod okiem wybitnych trenerów z całego świata gwarantują nieszablonowy, elegancki makijaż na lata. Dodatkowo świadczymy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii wykorzystując ku temu najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt.

Makijaż trwały każdej kobiecie sprawi permanentną radość i doda pewności siebie. Musi być przede wszystkim wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym i poczuciem estetyki. Touch of Art Permanent Beauty to miejsce niezwykłe gdzie profesjonalizm i pasja łączą się ze sztuką. Makijaż Permanentny to nie tylko upiększanie. To często możliwość podarowania drugiej osobie części siebie.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa