Przejdź do głównej zawartości

TINTAMARE Beauty & Medical Spa

Młodzieży Polskiej 9/2, 80-512 Gdańsk (dzielnica Brzeźno,Na przeciwko hotelu "LIVAL")

Tintamare Beauty & Medical SPA to gabinet, w którym odnajdziesz upragniony relaks, odzyskasz wewnętrzny spokój i naturalne piękno! W Tintamare oferujemy nie tylko zabiegi z kosmetyki tradycyjnej, ale także szereg zabiegów specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej.

W naszej kadrze znajdziesz osoby wykwalifikowane w swoim fachu, które poprzez doświadczenie, nieustanny rozwój oraz ogromne zamiłowanie do kosmetologii, przekładają swoją wiedzę na zadowolenie klientów. Wśród oferowanych przez Tintamare zabiegów znajdziesz między innymi profesjonalne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najlepszych produktów oraz innowacyjnych urządzeń. Wykonujemy między innymi mezoterapię, masaże, endermologię, czy zabieg pedicure zarówno leczniczy, jak i klasyczny. Jednym słowem z nami zadbasz o swoją urodę kompleksowo, odprężysz się, odzyskasz wewnętrzny spokój, zrelaksujesz swoje ciało i zadbasz o prawidłową jego pielęgnację.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych zabiegów, które pomogą zachować piękno i młodość na dłużej! Wybierz interesujący Cię zabieg, zarezerwuj wizytę online i odwiedź Tintamare Beauty & Medical SPA, który mieści się przy ul. Młodzieży Polskiej 9/2 w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa