Time For Beauty

Wesoła 5, 39-120 Sędziszów Małopolski

Time for beauty to salon urody, w którym kompleksowo zadbasz o siebie i swój wygląd. Jeśli szukasz gabinetu, w którym nie tylko wykonasz profesjonalny manicure oraz pedicure, ale także będziesz mogła poddać się zabiegom pielęgnacyjnym na twarz, to Time for beauty będzie idealnym rozwiązaniem.

W naszym zespole pracują wykwalifikowane osoby zarówno stylistki, jak i kosmetolodzy, dlatego masz pewność, że będziesz w dobrych rękach. Stale podnosimy kwalifikacje i wzbogacamy ofertę zabiegową, dzięki czemu możesz również skorzystać ze stylizacji rzęs najnowszą metodą. Gwarantujemy bezpieczne oraz higieniczne wykonanie każdego zabiegu. Stawiamy na najwyższą jakość, sięgamy tylko po najlepsze preparaty oraz wysterylizowane i jednorazowe narzędzia. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów jest dla nas najważniejsze!

Sprawdź naszą ofertę, wybierz interesujący Ciebie zabieg i skorzystaj z szybkiej rezerwacji wizyty online. Umów się w dogodnym dla Ciebie terminie i odwiedź Time for beauty, który znajdziesz na ulicy Wesołej 5 w Sędziszowie Małopolskim.

Serdecznie zapraszamy!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.